Vyhľadávanie nehnuteľností (6622 ponúk)
A. Bernoláka, Detva, okres Detva, Banskobystrický kraj [SK]
1 242.42 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 66.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Partizánska cesta, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
3.94 €/m²
Skladové objekty na predaj / Komerčné objekty na predaj / Komerčné objekty / Predaj
Plocha: 355.00 m², Zastavaná: 355.00 m², Pozemok: neuvedené
125 000 €
Námestie SNP, Slovenská Ľupča, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
109.75 €/m²
Iný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 139.00 m², Zastavaná: 68.00 m², Pozemok: 1 109.00 m²
Stožok, okres Detva, Banskobystrický kraj [SK]
33.00 €/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 1 515.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 515.00 m²
66 000 €
Banská cesta, Kremnica, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj [SK]
118.92 €/m²
Rekreačný pozemok na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 555.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 555.00 m²
Nová, Osrblie, okres Brezno, Banskobystrický kraj [SK]
96.92 €/m²
Plocha: 650.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 650.00 m²
Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj [SK]
379.66 €/m²
Záhradná chatka na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 118.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 118.00 m²
Severná, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 58.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
90 000 €
Lovinobaňa, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
36.36 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 2 475.00 m², Zastavaná: 200.00 m², Pozemok: 2 475.00 m²
Kleňany, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 097.00 m², Zastavaná: 290.00 m², Pozemok: 807.00 m²
Hriňová, okres Detva, Banskobystrický kraj [SK]
11.78 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 2 123.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 123.00 m²
Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj [SK]
183.01 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 306.00 m², Zastavaná: 153.00 m², Pozemok: 4 105.00 m²
Pozba, Pozba, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
26.21 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 6 296.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Selice, Selice, okres Šaľa, Nitriansky kraj [SK]
20.16 €/m²
Plocha: 1 860.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 860.00 m²
Lutila, Lutila, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj [SK]
17.22 €/m²
Plocha: 2 439.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 439.00 m²
Čeľovce, Čeľovce, okres Trebišov, Košický kraj [SK]
25.39 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 2 697.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Tvrdošín, Tvrdošín, okres Tvrdošín, Žilinský kraj [SK]
1 982.54 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 63.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Banská Bystrica, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
1 961.54 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 78.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
BA - Dúbravka, Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]
3 318.18 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 55.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Tomášov, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
1 800.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 125.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Krizna, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj [SK]
3 111.11 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 90.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Horný Bar, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj [SK]
870.97 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 124.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
85 000 €
Belehradska, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj [SK]
5 000.00 €/m²
Garsónka na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 17.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Okružná, Handlová, okres Prievidza, Trenčiansky kraj [SK]
1 096.39 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 83.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Borský Svätý Jur, okres Senica, Trnavský kraj [SK]
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6623 Na predaj
-
3446 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4884 Byty
-
2451 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
604 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina