1-IZB. BYT NA UL. KAZANSKÁ, PODUNAJSKÉ BISKUPICE, BALKÓN
Kazanská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
170 000 €
35.00 m² (4 857.14 €/m²)
Aktualizácia: 13.5.2026 15:31 Základné informácie
- ID: BYT1287962
- Typ: Predaj
- Druh: 1 izbový byt
- Cena: 170 000 €
- Cena/m²: 4 857.14 €/m²
- Plocha: 35.00 m²
- Zastavané: neuvedené
- Pozemok: neuvedené
- Stav: Kompletná rekonštrukcia
Lokalita
- Ulica: Kazanská
- Obec /mesto/: Bratislava-Podunajské Biskupice
- Okres: okres Bratislava II
- Kraj: Bratislavský kraj
- Štát: Slovensko
Text inzerátu
Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Kazanská, Podunajské Biskupice.
Výmera 35 m2, balkón, nachádza sa na 6.p./7 v novšom bytovom dome z roku 2005 s výťahom.
Byt je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2022.
Mesačné náklady sú cca 150,- €.
Vhodný ako investícia, byt je aktuálne prenajatý, v prípade záujmu možnosť pokračovať v nájme.
V okolí kompletná občianska vybavenosť.
Cena bytu je 170.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.500,- Eur, spolu 173.500,- EUR.
V rámci sprostredkovateľskej odmeny Vám zabezpečíme:
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za bežný vklad vlastníckeho práva do katastra
- kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu....
Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.
V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)
Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty
LIONREAL, s.r.o.
Realitná kancelária
Drieňová 34, 82102 Bratislava
0907407754
0948598398
lionreal@centrum.sk
Realitná kancelária
Drieňová 34, 82102 Bratislava
0907407754
0948598398
lionreal@centrum.sk
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6623 Na predaj
-
3447 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4881 Byty
-
2453 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
605 Komerčné objekty