PREDAJ, RODINNÝ DOM ČEĽOVCE - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Čeľovce, Čeľovce, okres Trebišov, Košický kraj [SK]

68 490 €

2 697.00 m² (25.39 €/m²)

Aktualizácia: 15.11.2024 08:55 Základné informácie

• ID: BYT1246391
  • Typ: Predaj
  • Druh: Rodinný dom
  • Cena: 68 490 €
  • Cena/m²: 25.39 €/m²
  • Plocha: 2 697.00 m²

Text inzerátu

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Čeľovce vzdialenej od Trebišova 10 km a od Košíc 40 km. Nehnuteľnosť je situovaná v príjemnej lokalite obce s prístupom z obecnej komunikácie.
Zastavaná plocha domu je 75 m2 a celková výmera pozemku 2697 m2.
DISPOZÍCIA: dom je čiastočne podpivničený, pozostáva z 1 nadzemného podlažia a má nasledovné dispozičné riešenie: vstupná miestnosť, chodba, kuchyňa, 2x izba, kúpeľňa s WC.
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou a je orientovaná v smere V/Z. Dom má vstup s plastovými dverami, okná sú tiež plastové. Je napojený na elektrinu, plyn, internet, obecný vodovod. Nehnuteľnosť má aj vlastnú studňu. Vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečuje plynový kondenzačný kotol. Odpad je vyvedený do ČOV a plastovej žumpy. Strecha je eternitová/plechová. Podlahy v dome sú laminátová plávajúca podlaha/keramická dlažba/PVC. Nad nehnuteľnosťou sa nachádza povala. Pri dome je krytá odstavná plocha pre dve autá, terasa a samostatný altánok. Za domom je situované detské ihrisko.
VÝHODY:
- Použité materiály ponúkajú možnosť príjemného bývania
- Komfortný obytný priestor
- Bývanie ihneď bez ďalších investícií
- Dobrá dostupnosť do okresného mesta Trebišov