POZEMOK V OBCI KONIAROVCE V SLEPEJ ULIČKE

Koniarovce, okres Topoľčany, Nitriansky kraj [SK]

89 900 €

1 756.00 m² (51.20 €/m²)

Aktualizácia: 13.5.2026 15:21 Základné informácie

• ID: BYT1287961
  • Typ: Predaj
  • Druh: Pozemok pre rodinný dom
  • Cena: 89 900 €
  • Cena/m²: 51.20 €/m²
  • Plocha: 1 756.00 m²
  • Zastavané: neuvedené
  • Pozemok: 1 756.00 m²

Text inzerátu

LIONREAL Vám ponúka na predaj neďaleko Nitry (16 km od Nitry) v obci Koniarovce pozemok o výmere 1756 m2. Pozemok je rovinatý, dĺžka 71 m x šírka 24 m. Na ulici sú IS – elektrina, voda, plyn, kanalizácia, studňa je priamo na pozemku. Pozemok je umiestnený v slepej ulici, kde je maximálne súkromie, zastavané to je len rodinnými domami. Odporúčam vidieť, výborná investícia!
V prípade záujmu je možné poskytnúť 2 projekty na výstavbu 4-izb. domov.
Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

LIONREAL, s.r.o.
Realitná kancelária
Drieňová 34, 82102 Bratislava
 0907407754
 0948598398
 lionreal@centrum.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

Rodinný dom na predaj

Prievidza
355 000 €

3 izbový byt na predaj

Košice-Sever
225 000 €

3 izbový byt na predaj

Bratislava-Petržalka
249 900 €

1 izbový byt na predaj

Bratislava-Podunajské Biskupice
170 000 €

Pozemok pre rodinný dom na predaj

Koniarovce
89 900 €

Rodinný dom na predaj