Vyhľadávanie nehnuteľností (16 ponúk)
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 836.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 836.00 m²
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
1 648.78 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 82.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
14.76/m²
2 izbový byt na prenájom / Byty na prenájom / Byty / Prenájom
Plocha: 42.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 260.00 m², Zastavaná: 152.00 m², Pozemok: 321.00 m²
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
1 253.85 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 260.00 m², Zastavaná: 152.00 m², Pozemok: 321.00 m²
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
1 100.00 €/m²
Iný byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 30.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
2 832.03 €/m²
Iný byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 256.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
Záhradná chatka na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 200.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 800.00 m²
Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
3 747.50 €/m²
Hotely a penzióny na predaj / Komerčné objekty na predaj / Komerčné objekty / Predaj
Plocha: 400.00 m², Zastavaná: 400.00 m², Pozemok: 2 300.00 m²
207 000 €
Veľká Lomnica, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
4 404.26 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 47.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Termálna, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
2 829.50 €/m²
Apartmánový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 42.41 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
3 333.30 €/m²
Apartmánový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 27.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
3 500.37 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 27.14 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Tatranská 610, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
2 789.47 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 57.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
2 955.08 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 42.30 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Popradská, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
1 869.92 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 123.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6623 Na predaj
-
3447 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4881 Byty
-
2453 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
605 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza