PRENÁJOM KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT, HOLÍČSKA ULICA, BRATISLAVA V. PETRŽALKA
Holíčska, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V, Bratislavský kraj [SK]
750 €
65.00 m² (11.54 €/m²)
Aktualizácia: 13.5.2026 12:00 Základné informácie
- ID: BYT1287937
- Typ: Prenájom
- Druh: 3 izbový byt
- Cena: 750 €
- Cena/m²: 11.54 €/m²
- Plocha: 65.00 m²
Text inzerátu
Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3 izbový byt na Holíčskej ulici v Bratislave – Petržalke, jednej z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie. Byt sa nachádza na 6. poschodí z 12 v bytovom dome s výťahom a ponúka komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra aj množstvom zelene v okolí.
Základné informácie
• Výmera bytu: 65 m²
• Lodžia: 4 m²
• Poschodie: 6/12
• Voľný: ihneď
• Kompletné zariadenie
• Klimatizácia
• Optický internet a TV od Orange v cene
________________________________________
Dispozícia a vybavenie bytu
Byt je po staršej rekonštrukcii (plastové okná, bezpečnostné dvere, dlažba, kuchynská linka) a prenajíma sa kompletne zariadený, pripravený na okamžité nasťahovanie.
Spálňa
• Nová manželská posteľ typu Boxspring s novým topperom
• Veľká šatníková skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami
• Klimatizácia pre pohodlie počas horúcich dní
Obývacia izba
• Rozkladacia sedačka
• Veľký 55" televízor
• Príjemný čiastočný výhľad na jazero Veľký Draždiak
• Aktuálne zariadená ako detská izba
• Možnosť jednoduchého využitia ako home office alebo hosťovská izba
Kúpeľňa a WC
• Samostatná toaleta