Vyhľadávanie nehnuteľností (6623 ponúk)
52 000 €
Dolná Mičiná, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
20.02 €/m²
Rekreačný pozemok na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 2 598.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 598.00 m²
8 900 €
Borský Svätý Jur, okres Senica, Trnavský kraj [SK]
2.87 €/m²
Plocha: 3 100.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 3 100.00 m²
Košariská, okres Myjava, Trenčiansky kraj [SK]
1.62 €/m²
Plocha: 5 200.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 5 200.00 m²
Zohor, okres Malacky, Bratislavský kraj [SK]
0.01/m²
Komerčná zóna na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 9 160.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 9 160.00 m²
170 000 €
Žihárec, okres Šaľa, Nitriansky kraj [SK]
635.51 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 267.50 m², Zastavaná: 107.00 m², Pozemok: 2 995.00 m²
Chotín, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
833.33 €/m²
Skladové objekty na predaj / Komerčné objekty na predaj / Komerčné objekty / Predaj
Plocha: 1 080.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
260 000 €
Osuského 18, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V, Bratislavský kraj [SK]
3 333.33 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 78.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
125 000 €
Lipany, okres Sabinov, Prešovský kraj [SK]
1 785.71 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 70.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Imeľ, Imeľ, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
905.80 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 138.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 200.00 m²
Jedľová, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
2 823.28 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 116.00 m², Zastavaná: 159.00 m², Pozemok: 577.00 m²
Nové Zámky, Nové Zámky, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
294.83 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 658.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 658.00 m²
109 900 €
Borinka, okres Malacky, Bratislavský kraj [SK]
150.55 €/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 730.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 730.00 m²
Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
1 922.31 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 130.00 m², Zastavaná: 154.00 m², Pozemok: 640.00 m²
2 499.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 100.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 635.00 m²
77.97 €/m²
Plocha: 640.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 640.00 m²
78.21 €/m²
Plocha: 638.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 638.00 m²
dolné hony, Bratislava-Vrakuňa, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
1 886.21 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 290.00 m², Zastavaná: 172.00 m², Pozemok: 354.00 m²
Tichá, Slovenský Grob, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]
3 723.40 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 84.60 m², Zastavaná: 84.60 m², Pozemok: 527.00 m²
Cifer, Cífer, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
202.66 €/m²
Plocha: 676.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 676.00 m²
132 990 €
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj [SK]
1 621.83 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 82.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Malacky, okres Malacky, Bratislavský kraj [SK]
430.42 €/m²
Plocha: 503.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 503.00 m²
K. Šmidkeho, Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj [SK]
Garsónka na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 31.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Výstavby, Košice-Západ, okres Košice II, Košický kraj [SK]
2 600.20 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 78.84 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
42 900 €
1.20 €/m²
Plocha: 35 866.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 35 866.00 m²
Holíč, okres Skalica, Trnavský kraj [SK]
536.72 €/m²
Administratívne priestory na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: 1 675.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6624 Na predaj
-
3446 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4884 Byty
-
2452 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
604 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina