Vyhľadávanie nehnuteľností (6622 ponúk)
100 000 €
Veľké Úľany, Veľké Úľany, okres Galanta, Trnavský kraj [SK]
163.67 €/m²
Chalupa na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 611.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Vinohrady nad Váhom, Vinohrady nad Váhom, okres Galanta, Trnavský kraj [SK]
140.00 €/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 1 028.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 028.00 m²
123 780 €
Sokolovce, Sokolovce, okres Piešťany, Trnavský kraj [SK]
30.00 €/m²
Plocha: 4 126.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 4 126.00 m²
39 999 €
Veľká nad Ipľom, Veľká nad Ipľom, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
31.57 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 267.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Gen. Asmolova, Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj [SK]
1 950.00 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Perecká, Levice, okres Levice, Nitriansky kraj [SK]
2 760.87 €/m²
Garsónka na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 23.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
49 900 €
Potočná ul., Veľký Ďur, okres Levice, Nitriansky kraj [SK]
907.27 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 55.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
ul. Mjr. Daniela Gondu, Žemberovce, okres Levice, Nitriansky kraj [SK]
34.61 €/m²
Vidiecky dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 936.00 m², Zastavaná: 160.00 m², Pozemok: 1 936.00 m²
-, Veľké Uherce, okres Partizánske, Trenčiansky kraj [SK]
33.00 €/m²
Iný pozemok na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 965.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 965.00 m²
Nová Lehota, Handlová, okres Prievidza, Trenčiansky kraj [SK]
575.21 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 73.00 m², Zastavaná: 73.00 m², Pozemok: 73.00 m²
Školská, Partizánske, okres Partizánske, Trenčiansky kraj [SK]
1 263.64 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 55.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Internátna, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
1 854.43 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 79.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Martina Granca, Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]
5 340.93 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 88.80 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Svinia, Svinia, okres Prešov, Prešovský kraj [SK]
41.79 €/m²
Plocha: 1 117.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 117.00 m²
Revúca, Revúca, okres Revúca, Banskobystrický kraj [SK]
11.71 €/m²
Chalupa na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 546.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Košúty, Košúty, okres Galanta, Trnavský kraj [SK]
111.12 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 079.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
devínske jazero, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]
2 498.75 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 80.00 m², Zastavaná: 80.00 m², Pozemok: 676.00 m²
8 000 €
Predajná, okres Brezno, Banskobystrický kraj [SK]
2.52 €/m²
Plocha: 3 180.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 3 180.00 m²
BA - Rača, Bratislava-Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
127.17 €/m²
Záhrada na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 173.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 173.00 m²
128 000 €
Špania Dolina, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
1 753.42 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 73.00 m², Zastavaná: 73.00 m², Pozemok: 801.00 m²
Lichardova, Brezno, okres Brezno, Banskobystrický kraj [SK]
717.05 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 258.00 m², Zastavaná: 86.00 m², Pozemok: neuvedené
Zvolenská cesta, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
500.00 €/m²
Priestory pre sklady na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: 1 600.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Jedľová, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
3 786.41 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 103.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Čerešňová, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
208.00 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 2 031.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 031.00 m²
165 000 €
Detva, okres Detva, Banskobystrický kraj [SK]
1 875.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 88.00 m², Zastavaná: 88.00 m², Pozemok: 2 220.00 m²
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6623 Na predaj
-
3446 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4884 Byty
-
2451 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
604 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina