Vyhľadávanie nehnuteľností (111 ponúk)
179 000 €
Košice-Myslava, okres Košice II, Košický kraj [SK]
2 557.14 €/m²
Chata na predaj / Komerčné objekty na predaj / Komerčné objekty / Predaj
Plocha: 70.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Čadca, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
2 125.00 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 80.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Slnečné jazerá, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
2 078.65 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 89.00 m², Zastavaná: 104.00 m², Pozemok: neuvedené
279 000 €
Slnečné jazerá, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
3 100.00 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 90.00 m², Zastavaná: 58.00 m², Pozemok: 136.00 m²
28 000 €
gbelce, Gbelce, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
622.22 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 45.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 839.00 m²
Radava, Radava, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
1 450.00 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 120.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 4 681.00 m²
Nové Zámky, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
155.00 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 300.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
485 000 €
Okružná, Modra, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]
898.15 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 540.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Chovateľská, Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
120.63 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 315.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Rajec, okres Žilina, Žilinský kraj [SK]
Chata na prenájom / Domy na prenájom / Domy / Prenájom
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Hranovnica, okres Poprad, Prešovský kraj [SK]
29.11 €/m²
Chata na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 584.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6625 Na predaj
-
3447 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4885 Byty
-
2452 Domy
-
1805 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
604 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina