PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT 40 M2 THK, LODŽIA
Trieda Hradca Králové, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
650 € /mes.
40.00 m² (16.25/m²)
Aktualizácia: 21.5.2026 08:55 Základné informácie
- ID: BYT1288707
- Typ: Prenájom
- Druh: 1 izbový byt
- Cena: 650 € /mes.
- Cena/m²: 16.25/m²
- Plocha: 40.00 m²
Text inzerátu
Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/.
Byt sa nachádza v pokojnej štvrti THK s množstvom zelene. Byt je situovaný na 6. poschodí z 8 a ponúka príjemný výhľad mimo hlavnú cestu, takže poskytuje dostatok súkromia a ticha na oddych.
Byt je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie – k dispozícii je všetko vybavenie vrátane spotrebičov, TV a internet je už zahrnutý v cene. Posteľ aj rozkladací gauč. Priestory pôsobia veľmi útulne a domácky, ideálne pre pár, ktorý hľadá pohodlné a kľudné bývanie.
K bytu je k dispozícii aj balkón, ktorý sa nachádza cez chodbu mimo bytu – po dohode je možné ho plnohodnotne využívať.
Hneď vedľa bytovky sa nachádza malý obchod, zastávka MHD je len 5 minút pešo. Na námestie sa dostanete za 25 minút chôdze a OC Europa je vzdialené približne 15 minút pešo. Parkovanie je bezproblémové – parkovisko je priamo pred bytovým domom.
Byt je pre 1 max 2 osoby nefajčiarov, bez domácich zvierat a detí.
? Cena nájmu: s energiami + jednomesačný vratný depozit
Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0948 121 484.
Alebo e-mailom na schmidt@astonreal.sk
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)
(všetky top reality) TOP reality