NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ ULICA, BRATISLAVA I. STARÉ MESTO

Dunajská, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj [SK]

1 850 €

81.00 m² (22.84 €/m²)

Aktualizácia: 21.5.2026 18:26 Základné informácie

• ID: BYT1288727
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 3 izbový byt
  • Cena: 1 850 €
  • Cena/m²: 22.84 €/m²
  • Plocha: 81.00 m²

Text inzerátu

EXKLUZÍVNY 3IZBOVÝ BYT S VEĽKÝMI TERASAMI V SRDCI STARÉHO MESTA – DUNAJSKÁ ULICA

Ponúkame na prenájom výnimočný, moderne zariadený 3 izbový byt v novostavbe priamo v centre Bratislavy – mestská časť Staré Mesto, Dunajská ulica. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 6 v bytovom dome s výťahom a poskytuje komfortné bývanie v tichom súkromí vnútorného átria.
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
- výmera bytu: 81 m²
- 2 priestranné terasy spolu o výmere 30 m²
- 4/6 poschodie s výťahom
- možnosť vonkajšieho parkovacieho miesta alebo garážového státia v suteréne domu
- voľný ihneď
STAV A VYBAVENIE BYTU
Byt sa nachádza v kvalitnej novostavbe a je moderne riešený s dôrazom na komfort a dizajn. Je kompletne vkusne zariadený a vybavený spotrebičmi.
- vstupná chodba
- priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a vstupom na terasu
- samostatná spálňa so vstupom na druhú terasu
- detská izba alebo pracovňa
- kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom
- samostatné WC
Byt disponuje klimatizáciou v obývacej izbe aj spálni, čo zabezpečuje maximálny komfort počas celého roka.