Vyhľadávanie nehnuteľností (547 ponúk)
Andreja Hlinku, Piešťany, okres Piešťany, Trnavský kraj [SK]
11.62 €/m²
1 izbový byt na prenájom / Byty na prenájom / Byty / Prenájom
Plocha: 37.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Prístavná, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
5 179.01 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 32.40 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Námestie Biely kríž 1, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
3 552.63 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 38.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Kyjevska 6, Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj [SK]
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]
11.25 €/m²
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Jegeho, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
16.25 €/m²
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Miletičova, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Slávičia, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
3 675.68 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 37.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
470 €
Prostejovská, Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj [SK]
11.75 €/m²
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Račianska 26A, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
19.33 €/m²
Plocha: 45.00 m², Zastavaná: 45.00 m², Pozemok: neuvedené
Horný dvor, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
21.85/m²
Plocha: 27.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Karpatská, Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj [SK]
2 250.00 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Svinná, okres Trenčín, Trenčiansky kraj [SK]
Plocha: 25.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
M.R.Štefánika, Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj [SK]
1 789.47 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 38.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Mostná, Handlová, okres Prievidza, Trenčiansky kraj [SK]
868.42 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 38.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Račianska, Bratislava-Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
13.79 €/m²
Plocha: 29.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Lánska, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica, Trenčiansky kraj [SK]
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
85 000 €
Severná 8, Kežmarok, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]
2 236.84 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 38.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Jesenná, Košice, okres Košice I, Košický kraj [SK]
3 633.33 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 30.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
M.R.Štefánika, Čadca, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
9.55 €/m²
Plocha: 41.90 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
110 000 €
Vrbovská cesta, Piešťany, okres Piešťany, Trnavský kraj [SK]
3 900.71 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 28.20 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Zimná, Košice, okres Košice I, Košický kraj [SK]
1 199.75 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 40.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
71 000 €
Ružínska, Košice-Západ, okres Košice II, Košický kraj [SK]
3 086.96 €/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 23.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
nám. Oceliarov, okres Košice II, Košický kraj [SK]
442.86/m²
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 35.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6624 Na predaj
-
3446 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4884 Byty
-
2452 Domy
-
1804 Pozemky
-
1212 Nebytové priestory
-
604 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina