REB.SK PENÁJOM 1-IZBOVÉHO BYTU BRATISLAVA - RUŽINOV

Haburská, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]

600 €

40.00 m² (15.00 €/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 13:14 Základné informácie

• ID: BYT1288346
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 1 izbový byt
  • Cena: 600 €
  • Cena/m²: 15.00 €/m²
  • Plocha: 40.00 m²

Text inzerátu

REB.SK ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 1-izbový byt s priestrannou loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov na Haburskej ulici. Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú komfortné bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou a množstvom možností na šport a oddych.
Dispozícia bytu:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s toaletou, priestrannej obytnej izby s veľkou loggiou a príjemným záhradným sedením, samostatnej kuchyne a pivnice.
Vybavenie bytu:
Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Súčasťou kuchyne je aj jedálenský stôl so stoličkami.
V obytnej izbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa, posteľ, kožená sedačka so stolíkom, kreslo na čítanie, knižnica, TV s internetom a pracovný stolík s kreslom. Chodba disponuje úložným priestorom na topánky a vešiakmi na kabáty. V kúpeľni je k dispozícii práčka.
Lokalita:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Ružinova s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, Terno, Tesco, trhovisko, Alzabox, kaviarne, reštaurácie aj služby. Lokalita ponúka výborné možnosti športového vyžitia – tenisové kurty, FitCamp, obľúbené podniky Mint a Ružinovská Klubovňa či Štrkovecké jazero s tartanovou bežeckou dráhou. Výhodou je tiež rýchla dostupnosť do centra mesta aj kvalitné spojenie MHD.