PRENÁJOM PEKNÝ 1 IZBOVÝ BYT, ŠANCOVÁ ULICA, BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO

Šancová, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]

700 €

43.00 m² (16.28 €/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 10:56 Základné informácie

• ID: BYT1288321
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 1 izbový byt
  • Cena: 700 €
  • Cena/m²: 16.28 €/m²
  • Plocha: 43.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na prenájom príjemný a vkusne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava III – Nové Mesto, na obľúbenej Šancovej ulici. Byt s výmerou 43 m² a pavlačou sa nachádza na 4. poschodí z 5 v bytovom dome bez výťahu.
Byt prešiel rekonštrukciou a ponúka komfortné bývanie s praktickým rozložením:
• vstupná chodba,
• priestranná obývacia izba,
• samostatná kuchyňa,
• kúpeľňa s vaňou,
• oddelené WC.
Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi:
• chladnička,
• práčka,
• sporák,
• televízor.
K dispozícii sú plastové okná, zachovalé drevené parkety a dlažba, ktoré dotvárajú útulnú atmosféru bytu.
Pre koho je byt vhodný?
Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v centre mesta s výbornou dostupnosťou. Byt je voľný od 20. júla.
Cena a platobné podmienky
Mesačný nájom: 700 € vrátane energií a internetu
Depozit: 700 €
Provízia realitnej kancelárie: 600 €
Šancová ulica patrí medzi najžiadanejšie adresy v Bratislave. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť – obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky aj výborné spojenie MHD. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum, detské ihriská a množstvo možností na športové aktivity či oddychové prechádzky.