PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ V OBĽÚBENEJ ČASTI RAČA CIGEĽSKÁ

Cigeľská, Bratislava-Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]

900 €

79.00 m² (11.39 €/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 15:50 Základné informácie

• ID: BYT1288364
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 4 izbový byt
  • Cena: 900 €
  • Cena/m²: 11.39 €/m²
  • Plocha: 79.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača. Byt je kompletne zariadený a ihneď k dispozícii.

Dispozícia:

4 izby
Samostatná kuchyňa
Kúpeľňa so sprchovým kútom
Samostatné WC
Balkón
K bytu patrí aj parkovacie miesto na zabezpečenom parkovisku pri dome.Lokalita a občianska vybavenosť:

Billa – iba 3 minúty pešo
Električková zastávka – 8 minút pešo
Dobrá dostupnosť do centra, školy, škôlky, obchody, služby a zeleň v okolí
Byt je vhodný pre rodinu aj pre spolubývajúcich, ktorí hľadajú pohodlie a dobrú dostupnosť.

Cena prenájmu: 900€ + 350€ energie

Pri podpise zmluvy sa hradí: 1x nájom + 1x depozit + provízia pre RK.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať: 0903 210 582 Ing. Katarína Kohúciková

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

Graft Slovakia s.r.o.
Realitná kancelária
Vietnamska 41, 84104 Bratislava
 0903210582
 graft@graft.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na prenájom

4 izbový byt na prenájom

Bratislava-Rača
900 €

3 izbový byt na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
1 990 €

2 izbový byt na prenájom

Bratislava-Nové Mesto
630 €

2 izbový byt na prenájom

Banská Bystrica
650 €

2 izbový byt na prenájom