PRIEMYSELNÝ POZEMOK NA PREDAJ VIŠTUK

Vištuk, Vištuk, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]

79 245 €

26 415.00 m² (3.00 €/m²)

Aktualizácia: 19.5.2026 09:56 Základné informácie

• ID: BYT1288406
  • Typ: Predaj
  • Druh: Komerčná zóna
  • Cena: 79 245 €
  • Cena/m²: 3.00 €/m²
  • Plocha: 26 415.00 m²
  • Zastavané: neuvedené
  • Pozemok: 26 415.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v obci Vištuk za výnimočnú cenu iba 3 €/m².
Pozemok je vhodný na priemyselné, skladové, výrobné alebo investičné využitie. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť a strategické umiestnenie s napojením na okolité mestá a hlavné dopravné ťahy.
Výhody pozemku:
výhodná cena 3 €/m²
priemyselné využitie
vhodné pre skladovanie, výrobu alebo investíciu
dobrá dostupnosť
perspektívna lokalita
Pozemok predstavuje zaujímavú príležitosť pre investorov, podnikateľov alebo spoločnosti hľadajúce priestor pre svoje podnikateľské aktivity.
Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Mgr. Lucia Tuššová
Stav Invest Reality s.r.o.
0910 424 333

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

STAV INVEST REALITY s.r.o.
Realitná kancelária
Turecká 4, 90301 Senec
 0948212012
 info@stavinvestreality.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

2 izbový byt na predaj

Bratislava-Ružinov
239 000 €

3 izbový byt na predaj

Bratislava-Petržalka
237 000 €

1 izbový byt na predaj

Bratislava-Dúbravka
179 000 €

2 izbový byt na predaj

Bratislava-Vrakuňa
179 600 €

Komerčná zóna na predaj

Vištuk
79 245 €

Chata na predaj

Nové Zámky
39 900 €