PLNOHODNOTNÝ 1I BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO UL. - PARKOVANIE V GARÁŽ

Nejedlého, Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]

179 000 €

36.00 m² (4 972.22 €/m²)

Aktualizácia: 19.5.2026 10:57 Základné informácie

• ID: BYT1288414
  • Typ: Predaj
  • Druh: 1 izbový byt
  • Cena: 179 000 €
  • Cena/m²: 4 972.22 €/m²
  • Plocha: 36.00 m²

Text inzerátu

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-izbový byt v novostavbe z roku 2013.

Tento veľmi príjemný a prakticky riešený byt s peknou loggiou sa nachádza v bytovom dome s garážovým státím priamo v objekte, ktoré je súčasťou ponuky. Byt je okamžite voľný a pripravený na vlastné bývanie, alebo ako výborná investičná príležitosť na prenájom.

Interiér je jednoducho zariadený s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. Dispozícia bytu ponúka príjemný obytný priestor, ktorý je zariadený praktickým nábytkom a umožňuje jednoduché dotvorenie podľa vlastných predstáv.

Vstupná časť bytu poskytuje dostatok priestoru na odloženie obuvi, kabátov a osobných vecí, čím vytvára pohodlné a praktické zázemie hneď pri vstupe. Loggia ponúka príjemné miesto na rannú kávu či oddych po práci.

Lokalita Dúbravka patrí medzi obľúbené mestské časti Bratislavy vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, výbornej dostupnosti do centra mesta, množstvu zelene a pokojnej atmosfére vhodnej na bývanie.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre jednotlivca, alebo investora hľadajúceho byt s výborným potenciálom.

BYT:
Bratislava IV – Dúbravka ul. Nejedlého
1izbový byt
celková plocha: 36,72m2 (obytná plocha bytu 32,69 m2 + loggia 4,03 m2)