PREDÁME 2 IZB BYT V 3 VEŽIACH
Bajkalská, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
259 000 €
57.28 m² (4 521.65 €/m²)
Aktualizácia: 18.5.2026 14:22 Základné informácie
- ID: BYT1288350
- Typ: Predaj
- Druh: 2 izbový byt
- Cena: 259 000 €
- Cena/m²: 4 521.65 €/m²
- Plocha: 57.28 m²
Text inzerátu
Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie
Ponúkame na predaj štýlový a kompletne vybavený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte III Veže na Bajkalskej ulici v Bratislave. Byt sa nachádza na 19. poschodí z 22 a ponúka príjemnú východnú orientáciu mimo rušnej Bajkalskej ulice, vďaka čomu je byt tichší a komfortnejší na bývanie.
Základné informácie:
Výmera bytu: 57 m²
Balkón
Poschodie: 19/22
Orientácia: východ
K bytu patrí parkovacie miesto v garáži
Vybavenie a benefity:
klimatizácia
externá veľká roleta na balkóne na tienenie a vyšší komfort počas leta
dorobená rekuperácia
samostatné kúrenie
byt je kúpou voľný – bez čakania na uvoľnenie
moderný rezidenčný komplex s 24/7 recepciou a bezpečnostnou službou
Mesačné náklady:
správcovi: 209 €
parkovacie miesto: 16 €
elektrina podľa spotreby
Cena:
Byt: 259 000 €
Parkovacie miesto: 25 000 €
Tento byt je ideálnou voľbou pre jednotlivca, pár alebo ako investícia na prenájom v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou do centra mesta a množstvom športových či relaxačných možností v okolí.
V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)