POVODNÝ STAV 2-IZB. BYT PREROBENÝ NA 3-IZB. MILETIČOVA UL. RUŽINOV
Miletičova, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
205 000 €
52.00 m² (3 942.31 €/m²)
Aktualizácia: 18.5.2026 15:28 Základné informácie
- ID: BYT1288361
- Typ: Predaj
- Druh: 2 izbový byt
- Cena: 205 000 €
- Cena/m²: 3 942.31 €/m²
- Plocha: 52.00 m²
Text inzerátu
GRAFT ponúka 2-izbový byt prerobený na 3-izbový na Miletičovej ulici – NIVY, Bratislava II.
Rozloha bytu: 52 m²
Poschodie: 4/6 s výťahom
spálňa
druhá spálňa (vznikla prerobením pôvodnej kuchyne)
STAV BYTU:
Byt je v pôvodnom stave a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Veľkou výhodou je možnosť prerobiť si nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv a potrieb.
ORIENTÁCIA:
Byt je orientovaný na dve svetové strany – JV / SZ, čo zabezpečuje príjemné presvetlenie počas celého dňa.
BYTOVÝ DOM:
Tehlový bytový dom s historickým charakterom z 50. rokov. K domu bol dodatočne vybudovaný výťah.
LOKALITA:
Vyhľadávaná lokalita širšieho centra Bratislavy – NIVY. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, výbornú dostupnosť do centra mesta aj pešo a množstvo zelene na oddych.
V bezprostrednej blízkosti sa nachádza:
trhovisko Miletičova
reštaurácie a kaviarne
Mestská knižnica priamo v dome
kúpalisko Delfín so saunou a reštauráciou
parky a oddychové zóny
Lokalita spája mestský život s príjemnou atmosférou historickej zástavby.
Cena nehnuteľnosti 205.000€ vrátane provízie.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. číslo : 0917 832 641
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)