PREDAJ, POZEMOK PRE RODINNÝ DOM 269 M2 TRNAVA, ZÁTVOR, UL. TATRANSKÁ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY
Trnava, Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
146 000 €
269.00 m² (542.75 €/m²)
Aktualizácia: 13.5.2026 13:25 Základné informácie
- ID: BYT1287486
- Typ: Predaj
- Druh: Pozemok pre rodinný dom
- Cena: 146 000 €
- Cena/m²: 542.75 €/m²
- Plocha: 269.00 m²
- Zastavané: neuvedené
- Pozemok: 269.00 m²
Text inzerátu
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti v srdci Kopánky na ul Tatranská v Trnave. Rozloha pozemku 269m2, rozmery 8x34m. Rovný čistý pozemok v zástavbe rodinných domov, vhodný na okamžitú výstavbu.
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete – elektrina, mestská voda a kanalizácia. Plyn sa nachádza priamo pred pozemkom. V zadnej časti sa nachádza drevená záhradná chatka.
DISPOZÍCIA:
Pozemok má obdĺžnikový tvar, šírku 8m, dĺžku 34m a celkovú výmeru 269 m2.
LOKALITA:
Nehnuteľnosť je situovaná v pokojnej a vyhľadávanej lokalite bez rušnej cestnej premávky, s bezproblémovým parkovaním bez parkovného. V blízkom okolí sa nachádzajú športoviská, obchody, školy a kompletná občianska vybavenosť.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 530 509 alebo na milossilny@haloreality.sk. ID ponuky: TT-72863
Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH