PREDAJ, DVOJIZBOVÝ BYT VEĽKÝ KRTÍŠ

Veľký Krtíš, Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj [SK]

29 000 €

56.00 m² (517.86 €/m²)

Aktualizácia: 16.5.2026 08:25 Základné informácie

• ID: BYT1288238
  • Typ: Predaj
  • Druh: 2 izbový byt
  • Cena: 29 000 €
  • Cena/m²: 517.86 €/m²
  • Plocha: 56.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v centre mesta Veľký Krtíš.
DISPOZÍCIA:
Byt s rozlohou 56 m2 disponuje predsieňou so vstupom do kúpeľne s toaletou a do kuchyne. Z kuchyne orientovanej na východ sa prechádza do obytnej časti ktorá bola rekonštrukciou prerobená na veľkú obývaciu miestnosť orientovanú na slnečnú južnú stranu. Byt disponuje výstupmi do komína, kde je možné zapojiť pec na vykurovanie.
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Byt je po dávnejšej rekonštrukcii kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, izby boli prepojené klembou. Na podlahách je keramická dlažba. Kuchyňa je v dobrom stave, ihneď použiteľná na varenie.
Nehnuteľnosť bola využívaná ako kancelárske priestory, na liste vlastníctva je vedná ako bytová jednotka.
Pre prístup klientov bol vybudovaný samostatný vchod cez pôvodný balkón, vstup so schodiska bol zamurovaný.
Menšou rekonštrukciou je možné stav zmeniť na pôvodný.
BYTOVÝ DOM:
Trojposchodový bytový dom s dvomi vchodmi je v pôvodnom stave.
LOKALITA:
Byt sa nachádza v centre mesta s pešou dostupnosťou do nákupného centra, školy, úradov a autobusovej stanice.
NÁZOR MAKLÉRA:
Dvojizbový byt v centre mesta s upravenou dispozíciou je vhodný na bývanie ale aj podnikanie.
Benefitom je skvelá cena.
Energetická trieda G.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 557 118 alebo na michalrasner@haloreality.sk. ID ponuky: VK-73009