PODKROVNÉ APARTMÁNY V TERCHOVEJ S VÝHĽADOM NA ROZSUTEC

Vrátna, Terchová, okres Žilina, Žilinský kraj [SK]

329 000 €

75.00 m² (4 386.67 €/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 16:13 Základné informácie

• ID: BYT1288372
  • Typ: Predaj
  • Druh: Iný byt
  • Cena: 329 000 €
  • Cena/m²: 4 386.67 €/m²
  • Plocha: 75.00 m²

Text inzerátu

Radi by sme vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu rekreačného apartmánu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová. Táto lokalita je známa svojou nádhernou prírodou a bohatými možnosťami na turistiku. Apartmán sa nachádza vo Vrátnej doline, len 500 metrov od lyžiarskeho strediska Paseky, čo z neho robí ideálne miesto pre milovníkov zimných športov aj letných túr.
Nehnuteľnosť je súčasťou novostavby, ktorá pozostáva z troch nadzemných podlaží a jedného podzemného. Na každom poschodí sú dva samostatné apartmány. Ponúkame vám dva podkrovné apartmány, ktoré nesú názvy Kriváň a Rozsutec. Každý z nich je navrhnutý s dôrazom na komfort a praktickosť.
Dispozícia apartmánov zahŕňa vstupnú chodbu, priestrannú dennú časť s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou, dve veľké spálne, kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatné WC. V podkroví je možnosť vybudovať galériu s rozlohou 8,66 m², ktorá môže slúžiť ako ďalšia izba alebo pracovňa.
Apartmány majú dva balkóny – jeden s výhľadom na majestátny Rozsutec a druhý orientovaný smerom k lesu. Celková podlahová plocha apartmánu vrátane galérie je 75,50 m², pričom balkóny majú spolu 10,66 m². K apartmánu patrí aj pivničná kobka s rozlohou 2,11 m² a parkovacie miesto s výmerou 11,25 m².
Apartmány budú dokončené v štandarde "na kľúč", čo zahŕňa všetky dvere, zárubne, sanitu, obklady a dlažby. Kuchynská linka nie je súčasťou ceny, čo vám umožňuje prispôsobiť si ju podľa vlastného vkusu. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením s vlastným tepelným čerpadlom pre každý apartmán.