Vyhľadávanie nehnuteľností (6665 ponúk)
43 000 €
Kopčany, okres Skalica, Trnavský kraj [SK]
57.33 €/m²
Záhrada na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 750.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 750.00 m²
Nádvorie Európy, Komárno, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
1 000.22 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 89.98 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Levanduľová, Bratislava-Vrakuňa, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
0.22/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 801.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 801.00 m²
213 882 €
, Bruck an der Leitha, Rakúsko [SK]
235.29 €/m²
Plocha: 909.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
2 200 000 €
Jozefská, okres Bratislava I, Bratislavský kraj [SK]
5 597.96 €/m²
Plocha: 393.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 393.00 m²
Čižatice, okres Košice - okolie, Košický kraj [SK]
66.89 €/m²
Rekreačný pozemok na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 2 386.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Štefánikova, Hlohovec, okres Hlohovec, Trnavský kraj [SK]
Objekty pre obchod na predaj / Komerčné objekty na predaj / Komerčné objekty / Predaj
Plocha: 561.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Veľký Harčáš, Komárno, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
0.01/m²
Plocha: 4 185.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 4 185.00 m²
135 000 €
Ružínska, Košice-Západ, okres Košice II, Košický kraj [SK]
3 214.29 €/m²
1.5 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 42.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
195 000 €
Dolnomajerská, Zálesie, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
1 598.36 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 122.00 m², Zastavaná: 70.00 m², Pozemok: 300.00 m²
195 000 €
Dolnomajerská, Zálesie, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
1 598.36 €/m²
Plocha: 122.00 m², Zastavaná: 70.00 m², Pozemok: 300.00 m²
195 000 €
Dolnomajerská, Zálesie, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
1 598.36 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 122.00 m², Zastavaná: 70.00 m², Pozemok: 300.00 m²
Bytča, okres Bytča, Žilinský kraj [SK]
905.63 €/m²
Plocha: 200.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Slovenský Grob, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]
3 083.72 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 86.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Jána Jonáša, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj [SK]
2 852.31 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 65.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Komárno, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
1 559.38 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 320.00 m², Zastavaná: 169.00 m², Pozemok: 457.00 m²
Patince aerál kúpaliska, Patince, okres Komárno, Nitriansky kraj [SK]
144.77 €/m²
Plocha: 621.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 621.00 m²
M. R. Stefanika, Most pri Bratislave, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
2 862.63 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 52.05 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Slávičia, Senec, okres Senec, Bratislavský kraj [SK]
1 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Čerhov, okres Trebišov, Košický kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
165 000 €
Stupava, okres Malacky, Bratislavský kraj [SK]
60.00 €/m²
Plocha: 2 750.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 750.00 m²
Medzilaborce, okres Medzilaborce, Prešovský kraj [SK]
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 53.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Zvolen, Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj [SK]
215.24 €/m²
Plocha: 813.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 813.00 m²
Nová, Podhájska, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
1 348.07 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 181.00 m², Zastavaná: 1 035.00 m², Pozemok: 1 061.00 m²
Skalica, okres Skalica, Trnavský kraj [SK]
10.21 €/m²
Plocha: 2 928.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 928.00 m²
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6666 Na predaj
-
3446 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4914 Byty
-
2460 Domy
-
1814 Pozemky
-
1211 Nebytové priestory
-
601 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava