RYBNIČNÁ ULICA, BRATISLAVA VAJNORY RAČA ZREKONŠTRUOVANÁ GARZÓNKA S
Rybničná, Bratislava-Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]
550 €
25.00 m² (22.00 €/m²)
Aktualizácia: 17.5.2026 11:53 Základné informácie
- ID: BYT1288267
- Typ: Prenájom
- Druh: Garsónka
- Cena: 550 €
- Cena/m²: 22.00 €/m²
- Plocha: 25.00 m²
Text inzerátu
📍 Rybničná ulica, Bratislava – Vajnory / Rača
🔥 ZREKONŠTRUOVANÁ GARZÓNKA S LODŽIOU – IHNEĎ VOĽNÁ 🔥
Ponúkame na prenájom príjemnú a kompletne zrekonštruovanú garzónku na Rybničnej ulici v lokalite Rača – Vajnory. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s dvomi výťahmi a je pripravený na okamžité nasťahovanie.
🏡 Garzónka
📐 Výmera: 24 m² + lodžia
⬆ 1. poschodie
🛗 2 výťahy
💰 Cena: 550 €/mes. vrátane energií, internetu, WiFi a TV
🟢 Voľná ihneď
Byt prešiel rekonštrukciou:
✔ nové plastové okná
✔ nové elektrické rozvody
✔ nové vstupné dvere
✔ kompletne nová kúpeľňa so sprchovým kútom
✔ menšia skrinka
📍 Výborná dostupnosť a občianska vybavenosť:
– MHD zastávka v blízkosti domu
– OC Vajnoria
– Lidl
– rýchle napojenie do mesta aj na obchvat
Byt je ideálny pre 1 osobu alebo maximálne 2 osoby.
❌ Bez detí
💥 Praktické a dostupné bývanie pripravené na okamžité nasťahovanie.
📞 0911 495 385
📲 WhatsApp / Viber
Informácia o platbách pri podpise zmluvy:
✔ 1x mesačný nájom vopred
✔ depozit
✔ provízia pre RK
Cena je uvedená vrátane energií, internetu, WiFi a TV. K cene sa pripočítava depozit a odmena RK.
Ponuka je cez RK.
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)