PRIESTRANNÝ 1 - IZBOVÝ BYT 45 M², LOKALITA TRNÁVKA
Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj [SK]
179 500 €
45.00 m² (3 988.89 €/m²)
Aktualizácia: 14.5.2026 11:25 Základné informácie
- ID: BYT1288040
- Typ: Predaj
- Druh: 1 izbový byt
- Cena: 179 500 €
- Cena/m²: 3 988.89 €/m²
- Plocha: 45.00 m²
Text inzerátu
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka
Dispozícia bytu: vstupná predsieň, obývacia miestnosť s kuchyňou a priestorom na spanie, priestranná kúpeľňa s vaňou, toaleta, balkón.
Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3. Úžitková plocha bytu je 45 m². K bytu prislúcha aj pivnica.
Bytovka je zateplená a má taktiež rekonštruovanú strechu.
Bytovka sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite, v okolí je park a množstvo zelene.
Edisonova ulica v mestskej časti Bratislava – Ružinov (Trnávka) ponúka základnú občiansku vybavenosť priamo v okolí, vrátane menších obchodov, služieb a prevádzok.
V blízkosti sa nachádzajú aj materské školy, detské centrum, parky a rôzne služby, čo ocenia najmä rodiny s deťmi.
Lokalita má zároveň dobrú dostupnosť MHD a rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy, pričom v širšom okolí sú aj väčšie nákupné centrá a supermarkety.
Energetický certifikát nebol predložený.
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás kontaktujte na tel. čísle 0944117028 alebo e-mailom stanislavova@byvo.sk
Mapa lokality s ponúkanou nehnuteľnosťou (vyznačená poloha môže byť orientačná)
Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty
BYVO. Bratislava, s. r. o.
Realitná kancelária
Šándorova 3199/7 821 03 Bratislava - Ružinov, 82103 Bratislava