NA PREDAJ APARTMÁN V OBCI MÝTO POD ĎUMBIEROM V ŠTÁDIU HOLOPRIESTOR

Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno, Banskobystrický kraj [SK]

99 990 €

50.00 m² (1 999.80 €/m²)

Aktualizácia: 14.5.2026 11:25 Základné informácie

• ID: BYT1288047
  • Typ: Predaj
  • Druh: 3 izbový byt
  • Cena: 99 990 €
  • Cena/m²: 1 999.80 €/m²
  • Plocha: 50.00 m²
  • Zastavané: 63.00 m²
  • Pozemok: 1 375.00 m²

Text inzerátu

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumbierom na pozemku 1375m2.Apartmán sa nachádza v kopci v predposlednej kaskáde na konci ulice s výhľadom na Ďumbier a lyžiarsky svah.Momentálne je apartmán tesne pred dokončeným a mohol by byť odovzdaný v štádiu holopriestor alebo po dohode v štádiu na kľúč.Veľkosť apartmánu je 49,5m2 plus balkón 4,5m2 nachádza sa na 1.poschodí a má orientáciu na 3 svetové strany.Apartmán pozostáva s obývacej časti s kuchyňou,kúpelňou,a dvoch izieb.Súčasťou apartmánu je predpríprava na krb.Vykurovanie je elektrické s možnosťou dokurovania krbom.Objekt je napojený na obecnú vodu a elektrickú energiu od SSE.Majitelia apartmánov môžu využívať pozemok o veľkosti 1375m2 kde do budúcna sa plánujú oddychová zóna,zóna na grilovanie a ihrisko.K domu prislúcha aj parkovacie miesto ktoré je možné si prenajať alebo odkúpiť.Tento apartmán je skvelou investíciou ako na prenájom tak aj na rekreaćiu.Apartmánový dom pozostáva z 3 apartmánov každý na vlastnom poschodí,tak zabezpečuje dostatočné súkromie.Priložená vizualizácia, ako by mohol apartmán byť zariadený.K cene treba pripočítať províziu RK.(6000Eur)
Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma mailom:max.mastic@byvo.sk alebo telefonicky:0910317 862