METROPOLITAN MODERNÝ 2I BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVANÍM

Kadnárová, Bratislava-Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj [SK]

655 € /mes.

61.00 m² (10.74/m²)

Aktualizácia: 12.5.2026 13:56 Základné informácie

• ID: BYT1287780
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 2 izbový byt
  • Cena: 655 € /mes.
  • Cena/m²: 10.74/m²
  • Plocha: 61.00 m²

Text inzerátu

METROPOLITAN │ Moderný 2i byt v novostavbe s parkovaním
Kompletne zariadený 2-izbový byt (56,5 m2) situovaný na 2. poschodí (6) v novostavbe s výťahom pozostáva z predsiene so vstavanou skriňou, obývacej izbe prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety.
K bytu prislúcha balkón (5 m2), pivnica a vyhradené parkovacie miesto priamo pred bytovým domom.
Energie nie sú zahrnuté v cene nájmu ( 165 €/mes. )
K dispozícii od 1.6.2026

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

Metropolitan Estates s.r.o.
Realitná kancelária
Einsteinova 11, 85101 Bratislava
 0948277928
 0221293931
 admin@metropolitanestates.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na prenájom

2 izbový byt na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
820 €

2 izbový byt na prenájom

Bratislava-Ružinov
622 €

1 izbový byt na prenájom

Bratislava-Nové Mesto
600 €

3 izbový byt na prenájom

Bratislava-Karlova Ves
750 €

2.5 izbový byt na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
740 €

2 izbový byt na prenájom

Bratislava-Nové Mesto
750 €

Garsónka na prenájom

Bratislava-Rača
550 €

3 izbový byt na prenájom

Nové Zámky
550 €

3 izbový byt na prenájom

Bratislava-Petržalka
1 199 €