PRENÁJOM NEBYTOVÝ PRIESTOR V CENTRE KOŠÍC STARÉ MESTO

Kováčska 49, Košice-Staré Mesto, okres Košice I, Košický kraj [SK]

550 € /mes.

53.00 m² (10.38/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 09:14 Základné informácie

• ID: BYT1287656
  • Typ: Prenájom
  • Druh: Obchodné priestory
  • Cena: 550 € /mes.
  • Cena/m²: 10.38/m²
  • Plocha: 53.00 m²
  • Zastavané: neuvedené
  • Pozemok: neuvedené
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita

• Ulica: Kováčska 49
  • Obec /mesto/: Košice-Staré Mesto
  • Okres: okres Košice I
  • Kraj: Košický kraj
  • Štát: Slovensko

Text inzerátu

PRENÁJOM – nebytový priestor v centre Košíc (Staré Mesto)
Ponúkame na prenájom nebytový priestor s celkovou výmerou 53 m², situovaný na vyhľadávanej a frekventovanej adrese v srdci mesta Košice – Kováčska ulica č. 49, Staré Mesto.
Priestor sa nachádza na 1. poschodí (bez výťahu) a je ideálny pre služby, kanceláriu, poradenstvo alebo menšie podnikanie, ktoré potrebuje dobrú dostupnosť a viditeľnosť.
Charakteristika priestoru:
• výmera: 53 m² (priestory 2.04, 2.05, 2.06)
• klimatizácia a rekuperácia pre komfortné celoročné využitie
• vlastná kuchynka
• 2 toalety
• prívod vody a odpadu priamo v priestore
• podružné meranie vody a elektriny
• prenájom bez zariadenia – možnosť prispôsobiť si priestor podľa vlastných potrieb
Výhody lokality:
• frekventovaná ulica v centre mesta
• výborná dostupnosť pešo aj MHD
• atraktívne prostredie Starého Mesta s množstvom služieb a pohybu ľudí
Podmienky:
• mesačný nájom: 550 € bez DPH vrátane SPN ( spoločných prevádzkových nákladov )
• energie: podľa skutočnej spotreby
• depozit: 2-mesačný nájom
• dostupnosť: od 1.8.2026, prípadne skôr po dohode
Kontakt:
Lenka Brucknerová
0940 477 077
office@marbor.sk

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

MARBOR REAL s.r.o.