PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT BANSKÁ BYSTRICA MESTSKÁ ČASŤ SÍDLISKO SNP

Trieda SNP, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]

650 € /mes.

55.00 m² (11.82/m²)

Aktualizácia: 13.5.2026 17:59 Základné informácie

• ID: BYT1287407
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 2 izbový byt
  • Cena: 650 € /mes.
  • Cena/m²: 11.82/m²
  • Plocha: 55.00 m²

Text inzerátu

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici, mestská časť - sídlisko SNP. Byt s výmerou 54,7 m2 sa nachádza na 11. poschodí z 12 a je po čiastočnej rekonštrukcii. Prenajíma sa kompletne zariadený a je okamžite dostupný, takže nový nájomca sa môže nasťahovať bez zbytočného čakania.Dispozíciu tvorí vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, samostatné WC a lodžia. K bytu prislúcha aj pivnica.Veľkou výhodou je lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dostupnosťou a rýchlym spojením do centra mesta.Cena prenájmu: 650 € / mesiac vrátane energií.Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte: milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

Mgr. Milan Mlčal
Realitný maklér
 0915870350
 milan.mlcal@xemar.sk
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
Realitná kancelária
M. Rázusa 22, 97401 Banská Bystrica
 0915870350
 monika.hlivova@xemar.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na prenájom

2 izbový byt na prenájom

Púchov
600 €

2 izbový byt na prenájom

Vrútky
500 €

3 izbový byt na prenájom

Trenčín
550 €

Garsónka na prenájom

Bytča
410 €

2 izbový byt na prenájom