PRENÁJOM 2 IZB. BYTU NA MUDROŇOVEJ UL. V DIPLOMAT PARKU

Mudroňova, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj [SK]

1 700 € /mes.

97.00 m² (17.53/m²)

Aktualizácia: 22.5.2026 14:26 Základné informácie

• ID: BYT1288855
  • Typ: Prenájom
  • Druh: 2 izbový byt
  • Cena: 1 700 € /mes.
  • Cena/m²: 17.53/m²
  • Plocha: 97.00 m²

Text inzerátu

Nový rezidenčný komplex Diplomat Park s modernou elegantnou architektúrou je situovaný v najkrajšej časti Starého Mesta.
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 93 m2 + loggia 3,7 m2. Nachádza sa na 2. poschodí a pozostáva z predsiene, otvorenej dispozície obývačky a kuchyne, 1 spálne, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom WC a samostatného WC. Priestranná terasa je prístupná z obývačky a poskytuje priamy výhľad na hrad. Súčasťou vybavenia sú zabudované kuchynské spotrebiče, klimatizácia, drevené parkety, vstavané skrine, videovrátnik, 24/7 recepcia.
K bytu prislúcha parkovacie stojisko v podzemnej garáži objektu prístupné výťahom .
K dispozícii ihneď od 1.06.2026
Cena prenájmu 1 700 EUR + 300 energie mesačne.

Mapa lokality (môže byť orientačná)

Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty

Judita Yaňez, Ing.
Realitný maklér
 0905 720 657
 yanez@azreal.sk
A-Z REAL s.r.o.
Realitná kancelária
Nitrianska 5, 82108 Bratislava
 0905700989
 02-55641710
 sotornikova@azreal.sk

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na prenájom

2 izbový byt na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
1 700 €

Garsónka na prenájom

Komárno
350 €

1 izbový byt na prenájom

Bratislava-Ružinov
600 €

Rodinný dom na prenájom