Vyhľadávanie nehnuteľností (962 ponúk)
Závozy, Oščadnica, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
0.01/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 1 817.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 817.00 m²
Jakubov, okres Malacky, Bratislavský kraj [SK]
155.18 €/m²
Plocha: 676.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 676.00 m²
Vinné, okres Michalovce, Košický kraj [SK]
149.50 €/m²
Plocha: 1 000.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 000.00 m²
Čierne, Makov, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
91.76 €/m²
Plocha: 518.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 518.00 m²
Predmierska cesta, Turzovka, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
Plocha: 2 815.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 815.00 m²
Centrum, Korňa, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]
0.01/m²
Plocha: 1 830.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 830.00 m²
134 700 €
Bardoňovo, Bardoňovo, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj [SK]
50.00 €/m²
Plocha: 2 694.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 694.00 m²
50.00 €/m²
Plocha: 1 441.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 441.00 m²
neuvedené
Strážske, okres Michalovce, Košický kraj [SK]
Plocha: 1 200.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 200.00 m²
Dlhá, Dlhá, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
150.00 €/m²
Plocha: 1 511.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 511.00 m²
Horná Krupá, Horná Krupá, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
85.00 €/m²
Plocha: 885.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 885.00 m²
Koplotovce, Koplotovce, okres Hlohovec, Trnavský kraj [SK]
139.18 €/m²
Plocha: 610.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 610.00 m²
Veľké Kostoľany, Veľké Kostoľany, okres Piešťany, Trnavský kraj [SK]
53.19 €/m²
Plocha: 517.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 517.00 m²
Dolné Dubové, Dolné Dubové, okres Trnava, Trnavský kraj [SK]
46.73 €/m²
Plocha: 1 284.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 284.00 m²
Záhorce, Záhorce, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj [SK]
40.20 €/m²