Rodinný dom na predaj, Banská Štiavnica

117 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Banská Štiavnica, BS
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
2 179.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Realitná kancelária ALPIA ponúka na predaj rodinný dom, nachádzajúci sa v tichej lokalite, blízko centra, v  krásnom prostredí Bansko-Štiavnickej prírody, pod Kalváriou.  Nehnuteľnosť je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Pozostáva z prízemia a 2 poschodí. Má 6 izieb, WC, kúpeľňu, práčovňu, kotolňu s plynovým kotlom. K domu patrí záhrada, ktorá je tiež predmetom predaja. Viac informácií a dohodnutie obhliadky  na tel.čísle 0915297713, alebo priamo v kancelárii na adrese Hviezdoslava 24, Zvolen.
 
V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. V prípade záujmu Vám náš hypotekárny špecialista rád pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti – vypracuje ponuky z bánk, a bezplatne zabezpečí kompletný servis ohladne financovania.
 
 U NÁS MÁTE ISTOTU:  - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku=19 pobočiek v rôznych mestách
-dôvera a spokojnosť tisícok predávajúcich a kupujúcich klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
-možnosť 3D vizualizácie - inzerujeme na viac ako 200 portáloch
-topovanie inzerátov na týždennej báze - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti v súlade z platnou legislatívou.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o. Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť