LEXXUS-PREDAJ, vkusná novostavba RD, bazén, pekné prostredie, Báhoň

185 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Tichá vinica, Báhoň, PK
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
184.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Spoločnosť LEXXUS ponúka exkluzívne na predaj kvalitnú novostavbu rodinného domu s vonkajším bazénom v obci Báhoň, 40 km od Bratislavy, v novej príjemnej štvrti plnej zelene.

Celková výmera pozemku 546 m2, zastavaná plocha 162 m2, obytná plocha so zimnou záhradou 184 m2.

Jedná sa o príjemný, samostatne stojaci rodinný dom, výborne dispozične riešený, priestranný so 4 obytnými miestnosťami, vstupná chodba, veľká kúpeľňa, zimná záhrada na terase. Priestranná obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a krásnou kuchyňou. Na okolitej oplotenej záhrade je dostatok miesta na zeleň, bazén, terasové sedenie a altánok.

Stavebný materiál Ytong 3750 mm, priečky 1250 mm, strecha - škridla Bramac, kúrenie - elektrické podlahové kúrenie s regulátorom v každej izbe. Dvojdielne plastové okná a vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne - drevená dýha, podlahy - dlažba a laminátové parkety, funkčný krb, drevené trámy, svetlá výška v obývačke 5,5 m!. Štýlová, kompletne vybavená kuchynská linka, alarm, zimná záhrada.

Rodinný dom bol postavený v roku 2013, má upravenú záhradu s bazénom (s protiprúdom, filtráciou a tepelným čerpadlom, s okrasnými drevinami a trávnikom, altánkom v grilovacej časti záhrady, vonkajšia terasa, orientácia na všetky svetové strany, veľmi dobré dispozičné riešenie domu.

POPIS:

1.NP. (prízemie): vstupná predsieň, 3 samostatné izby, chodba, kúpeľňa, kuchyňa rozdelená na jedálenskú časť a viacdielnu rustikálnu kuchynskú linku na mieru so vstavanými spotrebičmi a veľká obývacia časť s rustikálnym krbom, východom na terasu a do zimnej záhrady.

Občianska vybavenosť: pešia dostupnosť na MHD (autobus, vlak do TT a BA), v obci sú obchody, služby, škola, škôlka, pošta, miestny úrad.

Rodinný dom je vo výbornej kondícii bez potreby ďalšej vstupnej investície, je vhodný pre širokú škálu klientov, ktorí privítajú pohodlie nového domova, záhradu, bazén a lokalitu s ľahkou dostupnosťou do Trnavy - 15 min, do Senca - 10 min a 30 min do Bratislavy cez novovybudované napojenie (Blatné) na diaľnicu D1.
TOPPONUKA


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

LEXXUS, a.s.

Lexxus, a.s.

Miletičova 5, 82108 Bratislava

0911988000

02-54645363

info@lexxus.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť