PREDAJ, PENZIÓN MAKOV - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Makov, Makov, okres Čadca, Žilinský kraj [SK]

389 000 €

1 772.00 m² (219.53 €/m²)

Aktualizácia: 18.5.2026 12:55 Základné informácie

• ID: BYT1288335
  • Typ: Predaj
  • Druh: Hotely a penzióny
  • Cena: 389 000 €
  • Cena/m²: 219.53 €/m²
  • Plocha: 1 772.00 m²
  • Zastavané: 1 772.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na predaj zabehnutý penzión v nepretržitej prevádzke kolaudovaný v roku 2005, situovaný na pozemku s rozlohou 1.772 m2. Penzión Adam leží v malebnom prostredí obce Makov, obklopený krásnou kysuckou prírodou. Predáva sa z dôvodu zaslúženého odchodu majiteľov do dôchodku, s kompletným know-how, stálou klientelou, rezerváciami a samozrejme s telefónnym číslom, ktoré klienti dlhodobo využívajú.
DISPOZÍCIA:
Úžitková plocha penziónu 720 m2.
Suterén: pozostáva z časti pre hostí (vírivka, sauna, vínna pivnica, herňa, odpočinková miestnosť, lyžiareň ) a technickej časti (technická miestnosť, sklad).
Prízemie: je rozdelené na komerčnú časť a súkromné ubytovanie majiteľov. Komerčnú časť tvorí vstupná recepcia, schodisko a sklad prádla. Na prízemí sa nachádzajú dve izby pre hostí, každá s kúpeľňou, kuchynským kútom a vlastným vchodom z exteriéru. Trojizbový byt majiteľov s dvomi kúpeľňami a samostatným vchodom má rozlohu 179 m2.
1. poschodie: spoločenská miestnsoť s kuchyňou, 2x balkón, chodba, 6 izbieb s predsieňou, vlastným sociálnym zariadením a sprchovým kútom.
2. poschodie: 1x izba s kuchyňou a so sociálnym zariadením a sprchovým kútom, 1x izba so sociálnym zariadením a sprchovým kútom.
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Penzión kolaudovaný v roku 2005 je novšou stavbou v dobrom, udržiavanom stave. Pripojený je na elektrinu, plyn, obecný vodovod, kanalizáciu, optický internet.