Predaj 2i bytu s loggiou (2G De Luxe) po rekonštrukcii

101 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
2 Garsónka de luxe
Lokalita:
Podunajské Biskupice, BA
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
54.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Predáme priestranný 2i byt na Podzáhradnej ulici, so samostatnými izbami, veľkou 5m2 loggiou s výhľadom na mesto, byt je situovaný na 9.p. z 10.p., bytový dom je zateplený, s 2 výťahmi, výmera bytu je 48,09m2 + 5m2 loggia + pivnica. Orientácia bytu je na juhozápad, celodenne slnečný, s výhľadom na rodinné domy, mesto (hrad, most Apollo, Hainburg, pri dobrom počasí vidno aj Alpy.).

Pri dome je množstvo zelene + parčík pre výbeh psov, v okolí všetka potrebná vybavenosť, školy, škôlky, služby, MHD, Billa, Lidl, banky, reštaurácie, pošta ...

Cena 101.000,-Eur. Aj na úver, byt je kúpou voľný. Je po úplne novej rekonštrukcii, kde veľký dôraz sa kládol na kvalitu, nové steny, brúsené stierky, maľovky, elektrina, dátové rozvody pre internet a TV, plastové okná, radiátory a pod. Viac info na požiadanie.

Kto má záujem o byt v kvalitne prevedenej rekonštrukcii a vie si sám vybrať podlahy a kuchyňu, je to pre neho ideálne, kde si sám zvolí charakter svojho bytu. Len pre vážnych záujemcov, viac info na tel.

Podzáhradná č. 49, Podunajské Biskupice


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Iná právnicka osoba

Mgr. Marek Anďal Marek Anďal

Košická 27, 07501 Trebišov

0905865600

marek.andal@gmail.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť