Vyhľadávanie nehnuteľností (24 ponúk)
309 618 €
Nitra, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
309.00 €/m²
Pozemok pre rodinný dom na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 1 002.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 002.00 m²
Novozámocká, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
480.87 €/m²
Priestory pre sklady na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: 915.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Vanišova, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
Bungalov na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Medovková, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
186.00 €/m²
Plocha: 914.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Na Hôrke, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 629.03 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 62.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Novozámocká, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
349.73 €/m²
Plocha: 915.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
Plocha: 2 574.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 2 574.00 m²
2 500 000 €
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
252.63 €/m²
Plocha: 9 896.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 9 896.00 m²
Nitra, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
3 615.96 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 47.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 417.65 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 153.00 m², Zastavaná: 498.00 m², Pozemok: 498.00 m²
Považská, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 295.08 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 61.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Hlboká, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 201.19 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 84.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
416.67 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 744.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
547.12 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 711.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
182 999 €
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 287.49 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 80.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lužianky, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
82.83 €/m²
Záhrada na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 361.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 361.00 m²
neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
693.55 €/m²
5.5 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 186.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
1 044.03 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 134.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
1 402.44 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 82.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
1 011.63 €/m²
4 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 86.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
2 061.54 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 65.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 84.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Murániho, Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj [SK]
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj