Vyhľadávanie nehnuteľností (43 ponúk)
172 600 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
413.91 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 417.00 m², Zastavaná: 132.00 m², Pozemok: 837.00 m²
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 338.69 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 62.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
89 900 €
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 473.77 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 61.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
115 000 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 437.50 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 80.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
159 000 €
Gemerská cesta, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
108.98 €/m²
Iný priestor na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: 1 459.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
82 200 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 677.55 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 49.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 805.71 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 49.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
2 131.58 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 38.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Mateja Bela, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 405.00 m², Zastavaná: 258.00 m², Pozemok: 474.00 m²
76 220 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
2 117.22 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 36.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
101 200 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 659.02 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 61.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Janka Jesenského, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
Administratívne priestory na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
114 000 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
34.45 €/m²
Záhradná chatka na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 3 309.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 3 309.00 m²
135 000 €
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
67.84 €/m²
Komerčná zóna na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: 1 990.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: 1 990.00 m²
Novohradská, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
Obchodné priestory na predaj / Nebytové priestory na predaj / Nebytové priestory / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
neuvedené
Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
Orná pôda na predaj / Pozemky na predaj / Pozemky / Predaj
Plocha: neuvedené, Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 327.87 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 61.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Rúbanisko III, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 63.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 011.36 €/m²
2 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 88.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
421.24 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 546.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 111.10 €/m²
3 izbový byt na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 72.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
Lučenec, Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj [SK]
1 403.81 €/m²
Garsónka na predaj / Byty na predaj / Byty / Predaj
Plocha: 26.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené