Vyhľadávanie nehnuteľností (44 ponúk)
454 500 €
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
2 754.55 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 165.00 m², Zastavaná: 165.00 m², Pozemok: 616.00 m²
Zadarská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
3 328.21 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 195.00 m², Zastavaná: 176.00 m², Pozemok: 742.00 m²
Ďumbierska, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
2 323.53 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 170.00 m², Zastavaná: 120.00 m², Pozemok: 617.00 m²
Nový svet, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
853.85 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 260.00 m², Zastavaná: 179.00 m², Pozemok: 544.00 m²
Banská Bystrica, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
569.16 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 694.00 m², Zastavaná: neuvedené, Pozemok: neuvedené
716.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 250.00 m², Zastavaná: 190.00 m², Pozemok: 290.00 m²
Komenského, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 185.00 m², Zastavaná: 300.00 m², Pozemok: 520.00 m²
2 200.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 250.00 m², Zastavaná: 150.00 m², Pozemok: 553.00 m²
Moštenica, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 150.00 m², Zastavaná: 135.00 m², Pozemok: neuvedené
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 128.00 m², Zastavaná: 128.00 m², Pozemok: 188.00 m²
2 200.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 250.00 m², Zastavaná: 150.00 m², Pozemok: 553.00 m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 360.00 m², Zastavaná: 420.00 m², Pozemok: 617.00 m²
Sásovská cesta, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
776.32 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 190.00 m², Zastavaná: 150.00 m², Pozemok: neuvedené
333 000 €
170.86 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 1 949.00 m², Zastavaná: 1 949.00 m², Pozemok: 1 949.00 m²
Laskomerská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
2 055.17 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 145.00 m², Zastavaná: 92.00 m², Pozemok: 1 319.00 m²
Hronská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
476.97 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 178.00 m², Zastavaná: 64.00 m², Pozemok: 178.00 m²
2 825.00 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 200.00 m², Zastavaná: 200.00 m², Pozemok: 900.00 m²
Bakossova, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
2 636.36 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 220.00 m², Zastavaná: 115.00 m², Pozemok: 1 100.00 m²
295 000 €
2 269.23 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 130.00 m², Zastavaná: 130.00 m², Pozemok: 773.00 m²
Brestová, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
5 773.33 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 75.00 m², Zastavaná: 101.00 m², Pozemok: 698.00 m²
Selčianska cesta, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
845.45 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 220.00 m², Zastavaná: 105.00 m², Pozemok: 872.00 m²
528 000 €
Pod Urpínom, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
1 984.96 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 266.00 m², Zastavaná: 104.00 m², Pozemok: 266.00 m²
412 000 €
Mlynská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
1 373.33 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 300.00 m², Zastavaná: 102.00 m², Pozemok: 740.00 m²
M. Rázusa, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj [SK]
0.31 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 129.00 m², Zastavaná: 129.00 m², Pozemok: neuvedené
836 000 €
2 912.89 €/m²
Rodinný dom na predaj / Domy na predaj / Domy / Predaj
Plocha: 287.00 m², Zastavaná: 245.00 m², Pozemok: 1 135.00 m²
(všetky top reality) TOP reality
Reality podľa typu
-
6684 Na predaj
-
3447 Na prenájom
Reality podľa kategórie
-
4925 Byty
-
2462 Domy
-
1816 Pozemky
-
1220 Nebytové priestory
-
612 Komerčné objekty
Najaktívnejší inzerenti
RealityAlpia, s.r.o.
A. Kmeťa 24, Martin
HALO reality, s.r.o.
G.Švéniho 8, Prievidza
HD reality group s.r.o
Horná Mičiná 222, Banská Bystrica
AstonReal s.r.o.
Horná 32, Banská Bystrica
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22, Banská Bystrica
Tomáš Kvart - NETreal
Vajnorská 98, Bratislava
BV REAL PD, s.r.o
Námestie slobody 28, Prievidza
1.BCR s.r.o.
Zrínskeho 9/A, Bratislava
1 Reality Rent, s.r.o.
J. M. Hurbana 30, Žilina
Metropolitan Estates s.r.o.
Einsteinova 11, Bratislava