Znievska ul. BA V, 1izb. byt, možná dohoda

84 900.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
1 izbový byt
Lokalita:
Znievska, Petržalka, BA
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
36.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Cascadya s.r.o., realitná kancelária, s výslovným súhlasom majiteľa a iba u nás ponúka na predaj 1izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na ul. Znievska v Bratislave.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite vzhľadom k službám ako aj MHD a má krásny výhľad na Draždiak. Jeho orientácia je na východ, slnko svieti do bytu len do obeda, max. do 11tej.

Výmera bytu je 36,24 m2 vrátane pivnice, pričom výmera pivnice činí 1,38m2. Byt sa nachádza na 9tom poschodí z 12tich a prešiel čiastočnou rekonštrukciou cca pred dvoma rokmi, vrátane ktorej bolo vykonané: obklady a dlažby v kúpeľni, ktorá je spoločná s WC, parkety – laminátová podlaha, kuchynská linka, plastové okná. V byte nie je plyn, len elektrika.

Byt je voľný od októbra 2017, list vlastníctva je bez tiarch. Mesačná réžia na byt na jednu osobu je 100,-€ správca, 26,-€ elektrika a internet a TV podľa služieb operátora, plus koncesionárske poplatky.

V okolí bytového domu, sa nachádza v priamej blízkosti zdravotné stredisko, lekáreň, Billa, fitnes centrum, zastávka MHD, škola, škôlka a miesto na relax – jazero Draždiak.

Pri vážnom a serióznom záujme a rýchlom jednaní, je korekcia ceny možná.

K cene za nehnuteľnosť je potrebné pripočítať rezervačný poplatok vo výške 2.500,-€, ktorý po zrealizovaní celého kúpno-predajného procesu ostáva realitnej kancelárii ako odmena za služby. V rámci našich služieb ponúkame aj hypotekárne poradenstvo.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Cascadya s.r.o.

Marta Hrozányová

Tallerova 4, 81102 Bratislava

0944382687

info.cascadya@gmail.com


Zodpovedný maklér:

Marta Hrozányová

0944/382-687

info.cascadya@gmail.com

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť