RODINNÁ CHALUPA V PODTATRANSKEJ OBCI V TICHEJ LOKALITE ŽAKOVCE, OKR. KEŽMAROK

Žakovce, okres Kežmarok, Prešovský kraj [SK]

179 900 €

611.00 m² (294.44 €/m²)

Aktualizácia: 22.10.2020 19:03 Základné informácie


 • ID: BYT1126473
 • Typ: Predaj
 • Druh: Rodinný dom
 • Cena: 179 900 €
 • Cena/m²: 294.44 €/m²
 • Plocha: 611.00 m²
 • Zastavané: neuvedené
 • Pozemok: neuvedené
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita


 • Ulica: neuvedené
 • Obec /mesto/: Žakovce
 • Okres: okres Kežmarok
 • Kraj: Prešovský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj rodinnú chalupu s pozemkom a hospodárskymi budovami v krásnej a tichej podtatranskej obci Žakovce v okrese mesta Kežmarok . Rodinná chalupa sa predáva aj s čiastočným zariadením ako jeden celok. Zastavaná plocha je 611 m2, hospodárske budovy zastavaná plocha 1066 m2, dvor 691 m2, pozemok 3400 m2. Rodinná chalupa je vhodná nie len na trvalé bývanie ale aj na prevádzkovanie ako rekreačné zariadenie vhodné aj na prevádzkovanie agroturistiky alebo cyklochalupy. Dom má už všetky potrebné zariadenie na to aby fungoval aj ako penzión. K tomu patria aj rôzne sedenia na pokojné posedenie v rámci dovolenky. Rodinná chalupa môže byť rozdelená aj na viac bytových jednotiek.

Rodinná chalupa sa nachádza neďaleko známeho termálneho kúpaliska Vrbov (3 minúty cesty autom). Vďaka vynikajúcej polohe domu si môžete vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska alebo podnikať rôzne náročné turistické prechádzky krásnou okolitou prírodou Vysokých Tatier. Výborná zábava Vás isto čaká aj pri hraní golfu v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici (vzdialenom 8 kilometrov od chalupy).

V prípade využitia Chalupy na podnikanie je možné ponúkať na prenájom rekreačnú chalupu s celkovou kapacitou 15 lôžok. K dispozícii je tu 7 izieb, šesť 2-lôžkových a jedna 3-lôžková izba.

Chalupu je možné využívať ako jeden celok alebo aj po častiach. V prvej časti sa nachádzajú izby so spoločnou kuchyňou, vybavenou plynovým sporákom, plynovou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, televízorom a jedálenským posedením. V druhej časti je hosťom k dispozícii jedna spoločná kuchyňa (vybavená rovnako ako predošlá).

Príjemný čas v kruhu rodiny a priateľov môžete tráviť taktiež v jednej priestrannej spoločenskej retro-miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, pohodlným posedením a jedinečným vybavením ako u prastarej mamy. Jednou zo zaujímavostí chalupy je určite originálna výstava retro-bicyklov, starých cyklodresov a všetkého, čo sa v minulosti spájalo s cyklistikou.

V uzavretom dvore sa môžu dosýta detičky vyšantiť na šmýkačke, hojdačke a obľúbenej trampolíne. Jedinečný relax si doprajte vo vonkajšej časti chalupy s altánkom, grilom, vonkajším krbom, stolným tenisom, tradičným dreveným posedením a záhradnou hojdačkou alebo v súkromnej vínnej pivničke majiteľov. V stodole pri chate sa nachádza telocvičňa, kde sa nachádzajú športové trenažéry, trampolína, posilňovacia lavička a možnosť hrať loptové hry.

Bezproblémové parkovanie je možné priamo pred domom alebo vo dvore chalupy.

Rodinná chalupa pozostáva z kuchyne, 3 izieb trojposteľových, 4 izieb dvojposteľových, 1 izby jednoposteľovej, dvor je prispôsobený už dnes k rôznemu využitiu oddychu aj pre seniorov.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Dostupnosť do obce je z cesty Poprad - Kežmarok alebo Spišský Štvrtok – Poprad. Na uvedené cesty je možnosť výjazdu z diaľnice D1.

Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY na tel. čísle 0903 99 30 99

CENA: 179 900 €

Realitná kancelária REALITY TATRY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Pri realizácii obchodu prostredníctvom našej realitnej kancelária REALITY TATRY od nás dostávate v konečnej cene nehnuteľnosti kompletný servis vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie, poplatku spojeného s overením podpisov na kúpnych zmluvách ako aj základného poplatku spojeného s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva.
Naša spoločnosť sa vám pod jednou strechou po vzájomnej dohode postará o najlepšiu možnú hypotéku, nakoľko sme aj zmluvným partnerom spoločnosti Gepard finance, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí vyše 12 rokov a patrí medzi jednotku medzi hypotekárnymi špecialistami.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom REALITY TATRY.

Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk.

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


REALITY TATRY - Miroslav Klein
Realitná kancelária
Francisciho 22 - Nová budova MONACO - vedľa ZŠ-Francisciho, 05801 Poprad
 0903993099
 0907121161
 klein@realitytatry.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

2 izbový byt na predaj

Šaľa
76 000 €

1 izbový byt na predaj

Prešov
76 990 €

Rodinný dom na predaj

Malinovo
530 000 €

2 izbový byt na prenájom

Košice-Juh
500 €

Rodinný dom na predaj

Detva
190 000 €

3 izbový byt na predaj

Moldava nad Bodvou
69 990 €