SLOVENSKÝ GROB - ZARIADENÝ RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA

Lipová, Slovenský Grob, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]

289 000 €

105.63 m² (2 735.97 €/m²)

Aktualizácia: 26.5.2023 12:47 Základné informácie


 • ID: BYT1208156
 • Typ: Predaj
 • Druh: Rodinný dom
 • Cena: 289 000 €
 • Cena/m²: 2 735.97 €/m²
 • Plocha: 105.63 m²
 • Zastavané: neuvedené
 • Pozemok: 721.00 m²
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia

Lokalita


 • Ulica: Lipová
 • Obec /mesto/: Slovenský Grob
 • Okres: okres Pezinok
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný samostatne stojací rodinný dom v zastavanej časti obce Slovenský Grob na Lipovej ulici. Rodinný dom je kompletne zariadený a väčšina zariadenia je v cene. V súčasnosti je riešený ako 3 izbový samostatne stojaci RD + 2x sklad + podkrovie + samostatný dom s garážou. Dom je možné v prípade záujmu rozšíriť, či už o podkrovie, ktoré v súčasnosti plní len skladovaciu funkciou, alebo rekonštrukciou a prestavbou skladových miestností na nové obytné miestnosti. Samostatný domček, ktorý v súčanosti plní funkciu garáže + dielne vie po prestavbe fungovať ako samostatný domček (hosťovský, alebo kancelária a pod.)
DISPOZÍCIA:
Celkovo sa na pozemku o výmere 721m2 nachádza:
Kompletne zrekonštruovaný samostatne stojaci RD, ktorý pozostáva z 3 samostatných miestnosti: obývacia izba, 2x spálňa + chodba + kúpeľňa s WC o výmere 105,63m2
Samostatný "garážový"domček: pozostáva z garáže, hosťovskej izby s kuchynkou a kúpeľňou. Domček je čiastočne zrekonštruovaný. Po úpravách vie slúžiť ako hosťovský domček, alebo samostatné menšie bývanie, prípadne ako garáž s dieľňou. *Výmera tohto domčeka je 43,66m2
2x sklad - miestnosti sú prístupné z terasy pozemku, nachádzajú sa v pôvodnom stave, v súčasnosti sú využívané ako sklad dreva, výmera: 36m2
Menšia hospodárska 2 podlažná stavba na betónových základoch v pôvodnom stave o výmere: 34,65m2m2
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
Rodinný dom bol postavený v roku 1960 ako samostatne stojaci rodinný dom s príslušenstvom. V roku 2020 prebehla kompletná rekonštrukcia celého rodinného domu výmena okien za 6 komorové s izolačným 3 sklom. RD je postavený na základoch z monolitického betónu s vodorovnou izoláciou. Stavebný materiál tehla + zateplenie polystyrénom hrúbky 18cm. Má jedno nadzemné podlažie s novou sedlovou strechou , kde sa nachádza pochôdzny úložný priestor, ktorý v prípade úpravy môže slúžiť ako samostatná miestnosť - pracovňa a pod. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom + teplovodnépodlahové vykurovanie. Interiér prešiel takisto kompletou a nákladnou rekonštrukciou - kompletnou výmenou elektriny, kuchynskej linky so spotrebičmi, stierky, podlahové krytiny v kombinacii laminát + dlažba, kompletná nová kúpeľňa. V dome je na mieru vstavaný nábytok a SMART prvky.
RD je napojený na všetky inžinierske siete - verejný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia, prístup k domu je po asfaltovej ceste.
PARKOVANIE, LOKALITA:
Obec Slovenský grob leží dva kilometre od mestečka Pezinok na rovine vedľa Malých Karpát. Slovenský Grob je známy chovom a predajom husí a kačíc a najmä usporiadavaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Znalci husaciny a dobrého vína chodia za pečenými husami každoročne. K husacine sa podávajú lokše, burčiak a malokarpatské vína.
Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku + v garáži. Prístup na pozemok je cez bránu s automatickým pohonom.
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


Mgr. Ľuboš Michalík
Realitný maklér
 0903374550
 lubos.michalik@domypreludi.sk
Domy pre ľudí s.r.o.
Realitná kancelária
Zahradnícka 46, 82108 Bratislava
 0903374550
 lubos.michalik@domypreludi.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

Rodinný dom na predaj

Trebišov
166 990 €

2 izbový byt na predaj

Sečovce
54 990 €

Iný byt na predaj

Valča
87 990 €

Rodinný dom na predaj

Horné Lefantovce
299 000 €

Rodinný dom na predaj

Marcelová
92 000 €