NA PREDAJ SKLAD LOGISTICKO PRIEMYSELNÝ AREÁL PREŠOV

Malý Šariš, Malý Šariš, okres Prešov, Prešovský kraj [SK]

2 229 000 €

8 598.00 m² (259.25 €/m²)

Aktualizácia: 11.6.2021 14:41 Základné informácie


 • ID: BYT1154946
 • Typ: Predaj
 • Druh: Skladové objekty
 • Cena: 2 229 000 €
 • Cena/m²: 259.25 €/m²
 • Plocha: 8 598.00 m²
 • Zastavané: 8 598.00 m²
 • Pozemok: neuvedené
 • Stav: neuvedené

Lokalita


 • Ulica: Malý Šariš
 • Obec /mesto/: Malý Šariš
 • Okres: okres Prešov
 • Kraj: Prešovský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa logisticko-priemyselný/administratívny areál v blízkosti mesta Prešov, obec Malý Šariš.
Kompletná fotodokumentácia:
https://lpreality.sk/nehnutelnosti/detail/na-predaj-logisticko-priemyselny-skladovy-areal-presov-maly-saris-10841
Polyfunkčná budova je tvorená tromi spojenými budovami. Plocha objektu je 4 099 m2.Z toho Administratívne priestory, šatne pre zamestnancov, priestor využívaný ako jedáleň, 1x apartmán, 3 menšie ubytovacie jednotky (garzónka), suterén kaštieľa zaberajú  plochu 1 034 m2. Skladové plochy sú v rozmere 3 065 m2 - plocha obsahuje sklady, expedíciu, operatívne miestnosti, fakturačné oddelenie, kancelária dopravy. 
Členenie priestorov je formouopenspace - možnosť variabilne meniť. Na prízemí budovy sa nachádzajú rozsiahle priestory. Zvýšené poschodie sa využíva za účelom šatní, jedálne, administratívy a ubytovania zamestnancov. 
Areál sa nachádza 1 km od kruhového objazdu a zjazdu z diaľnice Poprad, Prešov, Košice. Vo vzdialenosti 300 m sa nachádza autobusová zastávka.
Budova je zrekonštruovaná a 1/2 objemu celého objektu je novopostavený logistický sklad. Budova je vybavená klimatizáciou, WC (sociálnymi miestnosťami), optickou sieťou, komplexným telefonickým spojením, plynovou, vodovodnou a kanalizačnou prípojkou napojenou na čističku vôd. Objekt je ihneď k dispozícii. 
Budova je vybavená technológiou na logistiku (nie je podmienka k odkupu alebo prenájmu).Valčekový dopravník tovaru od rakúskej firmy KNAPP v dĺžke 150 metrov s 8 zastávkamia hrebeňovým ukončením podľa doručovateľských smerov. Dopravník má elektricko -pneumatický pohon a trasovanie prepravky cez jednotlivé zastávky je riadené laserovým skenerom čiarového kódu prípravného listu.
 
Objekt má svoj náhradný zdroj elektrického prúdu – generátor.V budove sa nachádza výťah.
Technický stav: 
-energetická kapacita: VN - trafostanica, rozvod mestskej vody s hydrantami po jednotlivých vetvách areálu.
-Kanalizácia splašková DN 300 10l za sekundu. 
-Plynovod: STL DN 160, 0,3 Mpa, 200 m3/hod. 
-Celý areál je osvetlený, oplotený a strážený. 
Na pozemku sa nachádzajú tri studne, jedna kopaná do hĺbky 10 m a dve vŕtané v hĺbke 30m – studne sa momentálne využívajú ako zdroj technickej vody.
Parkovanie motorových vozidiel je zabezpečené na parkoviskách, ktoré sú umiestnené pred a za budovou
Prístupová cesta je po rekonštrukcii a vedie až k privádzaču na diaľnicu D1 – 1km smer Prešov – Košice – Poprad. Železnica nákladná a osobná dopravaje vo vzdialenosti 5km s napojením na smer Prešov - Kysak a hlavnú trasu Žilina – Košice. 
 Súčasťou predaja je aj rozsiahly stavebný pozemok, ktorý je možné využiť na rožširenie skladových priestorov, prípadne ubytovacích kapacit pre zamestnancov, ale aj výstavbu rodinných domov, rozmer zodpoveda 7 stavebným parcelam - 500 m2/parcela. 
Vážení záujemcovia, obhliadky sú možné po dohode za hygienických a bezpečnostných opatrení s rúškami na tvári a rukavicami v dôsledku pandémie na Corona vírus. Ďakujeme, že si vážite svoje a naše zdravie. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0951 481 143 Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk
 

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


Milan Drimak
Realitný maklér
 0902569525
 milan.drimak@lpreality.sk
Leaders & Partners, s.r.o.
Realitná kancelária
Námestie osloboditeľov 20, 04001 Košice
 0905541086
 lpreality@lpreality.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

1 izbový byt na predaj

Lučenec
35 000 €

Rodinný dom na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
1 100 €

Garáže na predaj

Košice-Juh
10 990 €

Rodinný dom na predaj

Piešťany
255 000 €