4 IZBOVÝ DOMČEK V BLÍZKOSTI JAZERA

Sekule, okres Senica, Trnavský kraj [SK]

242 400 €

103.00 m² (2 353.40 €/m²)

Aktualizácia: 23.8.2022 17:07 Základné informácie


 • ID: BYT1184051
 • Typ: Predaj
 • Druh: Rodinný dom
 • Cena: 242 400 €
 • Cena/m²: 2 353.40 €/m²
 • Plocha: 103.00 m²
 • Zastavané: 140.00 m²
 • Pozemok: 460.00 m²
 • Stav: neuvedené

Lokalita


 • Ulica: neuvedené
 • Obec /mesto/: Sekule
 • Okres: okres Senica
 • Kraj: Trnavský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


Hľadáte útulný dom na tichej ulici v krásnom prostredí Záhoria blízko jazera, vhodný na bývanie alebo chalupárčenie, útočisko pred ruchom mesta? Páčila by sa Vám lokalita s nedoziernymi možnosti relaxu, turistiky, rybolovu, cykloturistiky a mnohých ďalších aktivít? Tak ste na správnej adrese.
Ponúkame Vám 4 izbový prízemný rodinný dom so sedlovou strechou s prekrytou terasou na pozemku o výmere 460 m2 v malebnom kraji na Záhorí v obci Sekule. Obec je od Bratislavy vzdialená len trištvrte hodiny a od hraničného priechodu s Rakúskom iba pár minút.
Dom je veľmi prakticky riešený (viď pôdorys), kúrenie je podlahové - elektrické rohože. Predáva sa ako holodom, k dispozícii je v decembri 2022.
ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* ZP: 133 m2
* ÚP: 103 m2
* Terasa: 30 m2
* Výmera pozemku: 460 m2
* Stav: novostavba - holodom
* Kúrenie: podlahové
* IS: elektrina, vlastná studňa, septik
* Energetická trieda: A0
LOKALITA A VYBAVENOSŤ:
Územie Záhorskej nížiny - Záhorie - je región cestovného ruchu pri hraniciach s Českom a Rakúskom. Je pokryté lesmi, ktoré zaberajú takmer polovicu celého územia. Tvoria ich lužné a borovicové lesy, kam si môžete vyjsť na turistiku, bicykel, hubárčenie, alebo prechádzky s rodinou a s Vašimi štvornohými miláčikmi. Nachádza sa tu množstvo vodných tokov a jazier poskytujúcich rybolov, člnkovanie a kúpanie. Navyše príjemné pieskové brehy niektorých jazier sú vybavené reštauráciami, ihriskami a atrakciami pre deti.
V obci Sekule je veľmi dobrá občianska vybavenosť. Nájdete tu poštu, potraviny COOP, obchod s rozličným tovarom, obchod s keramikou, pekáreň, optiku, stavebniny, pizzeriu, reštauráciu, kvetinárstvo. Nachádza sa tu základná škola, materská škola a tiež základná umelecká škola, železničná a autobusová doprava atď. Internet - optický kábel.
CENA: 242.400 €
K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská odmena. Poskytujeme kompletný právny a hypotekárny servis, kontrolujeme mapy a listy vlastníctva, preverujeme klientov aj nehnuteľnosti, ďalej poskytujeme spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Naše služby Vám šetria to najdôležitejšie – Váš čas!
ID: 8181283
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


1.BCR s.r.o.
Realitná kancelária
Zrínskeho 9/A, 81103 Bratislava
 0901789818
 info@1bcr.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

Rodinný dom na predaj

Banská Bystrica
409 000 €

Pozemok pre rodinný dom na predaj

Veľký Šariš
20 €

2 izbový byt na predaj

Bratislava-Staré Mesto
585 000 €

2.5 izbový byt na predaj

Prešov
143 000 €