4 IZB. RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ ČASTI PEZINKA, NA UL. DR. BOKESA

Dr. Bokesa, Pezinok, okres Pezinok, Bratislavský kraj [SK]

174 990 €

250.00 m² (699.96 €/m²)

Aktualizácia: 3.3.2020 08:43 Základné informácie


 • ID: BYT1086670
 • Typ: Predaj
 • Druh: Rodinný dom
 • Cena: 174 990 €
 • Cena/m²: 699.96 €/m²
 • Plocha: 250.00 m²
 • Zastavané: neuvedené
 • Pozemok: neuvedené
 • Stav: neuvedené

Lokalita


 • Ulica: Dr. Bokesa
 • Obec /mesto/: Pezinok
 • Okres: okres Pezinok
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


4 izb. rodinný dom vo vyhľadávanej časti Pezinka, na ul. Dr. Bokesa
Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej časti Pezinka na ul. Dr. Bokesa.
Rodinný dom je s slušnom pôvodnom obývateľnom stave.
Nachádza sa na pozemku o výmere 545 m2.
Popis domu:
Rodinný dom je čiastočne podpivničený s predzáhradkou pred domom, krásnou udržiavanou záhradou s viničom. Dom pozostáva z prízemia, nadstavby podkrovia, pivničnej časti, garáže a kôľňe. Rodinný dom bol pôvodne stavaný ako dvojdom. Dom má veľmi dobrú dispozícii s priestrannými miestnosťami, dobrá orientácia miestnosti – slnečné prevažne orientované na južnú stranu. Dom bol kolaudovaný v roku 1960 a nadstavba v roku 1980. Dom je obývateľný v dobrom technickom stave (suché miestnosti). K dispozícii je aj samostatná garáž ktorá je momentálne využívaná ako pivnica a odkladacia miestnosť. Vedľa garáže je prístrešok – kôľňa (sklad náradia), v minulosti využívaný na chov zvierat. Záhradné sedenie s výhľadom na záhradu vysadenú viničom zrelaxuje budúcich obyvateľov domu a ich návštevy. Dom je napojený na verejné rozvody vody, kanalizácie a plynu.
Dispozičné riešenie domu:
Podzemné podlažie (pivnica a kotolňa)
Vstup je cez vonkajšie schodisko s prekrytou zasklenou verandou. Podzemné podlažie tvorí pivnica, ktorá slúži zároveň aj ako kotolňa. Základy sú betónové , strop je železobetónový monoliticky. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okno nie je k dispozícii. Vstup do pivnice je cez dvojkrídlové plechové dvere. Je tu umiestený kotol zn. Destila a plynový zásobníkový ohrievač na ohrev TÚV zn. Ariston.
1. Nadzemné podlažie
Vstup do domu je cez zasklenenú verandu, kde sa rozdeľuje vstup do domu a vstup do pivnice. Dispozične podlažie pozostáva z vstupnej haly, kúpeľne, wc, haly so schodiskom do podkrovia, kuchyne, obývacej izby a spálne. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okná sú drevené s vonkajšími drevenými roletami, vstupné dvere do domu sú plastové. Interiérové dvere sú hladké biele, niektoré sú presklené. Podlahy sú z keramickej dlažby v kúpeľňa, wc, predsieň, hala so schodiskom, kuchyni je PVC, obytné miestnosti majú drevené vlysy. Radiátory sú liatinové rebrové. V kúpeľni je smaltovaná vaňa, keramické umývadlo, keramický obklad. Staršia zánovná kuchynská linka s kombinovaným sporákom, s elektrickou rúrou a plynovou varnou platňou.
Podkrovie:
Podkrovie bolo pristavené v roku 1980. Dispozične pozostáva z chodby so schodiskom a dvoch izieb. Z jednej izby je prístupný balkón, ktorý je nad vstupným schodiskom, verandou. Strecha je valbová s vikierom od ulice. Okná sú drevené dvojité s vonkajšími hliníkovými roletami. Interiérové dvere sú hladké biele plné aj presklené v oceľovej zárubni. Schody do podkrovia sú oceľové s povrchovou úpravou stupňov z dreva. Vykurovanie je teplovodné z centrálneho zdroja plynový kotol DESTILA, na prípravu TÚV slúži zásobníkový ohrievač ARISTON, umiestnené sú v pivnici. Radiátory sú liatinové rebrové.
Možnosť dobudovania ďalšej miestnosti (nevyužitý krov).
Garáž:
Dispozične pozostáva z jedného otvoreného priestoru. Základy sú betónové, obvodové konštrukcie sú z tehál, strecha je plochá s krytinou z asfaltovej lepenky IPA. Podlahu tvorí cementový poter. Okná sú oceľové. Garážová brána je plechová plná. Kompletná elektroinštalácia, k dispozícii sporák na tuhé palivo, komín. Momentálne slúži ako úložný priestor.
Kôľňa /Prístrešok:
Je prilepená zo zadnej časti garáže a slúži ako sklad náradia.
Poloha domu:
Dom sa nachádza v pokojnej vyhľadávanej časti mesta Pezinok, v zástavbe samostatne stojacich rodinných domov. Veľmi dobrá občianska vybavenosť v okolí (materská škôlka, zástavka MHD, kostol, vodná nádrž, les a iné v vzdialenosti do 2 km)
Celkove zhrnutie:
Pokojné bývanie, rýchla dostupnosť do mesta, zaujímavý pozemok. Dom je dispozične veľmi dobre riešený, rekonštrukcia už podľa predstáv a potrieb budúceho majiteľa. Vhodné pre rodinu s deťmi.
V prípade že Vás dom zaujal, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si s nami priamo obhliadku domu.
Predajná cena vrátene sprostredkovateľského poplatku pre RK je 175.000,- €

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


Orbis s.r.o.
Realitná kancelária
Ružová dolina 8, 82109 Bratislava
 0917678096
 0911678092
 asistent@orbis-rk.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

3 izbový byt na predaj

Senec
129 900 €

3 izbový byt na predaj

Chorvátsky Grob
129 900 €

3 izbový byt na predaj

Pezinok
129 900 €

Rodinný dom na predaj

Brezina
69 490 €

3 izbový byt na predaj

Nitra
115 900 €

Garsónka na prenájom

Bratislava-Staré Mesto
344 €