VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI VODNEJ NÁDRŽE - SĹŇAVA

Cesta J. Alexiho, Banka, okres Piešťany, Trnavský kraj [SK]

250 000 €

273.80 m² (913.08 €/m²)

Aktualizácia: 8.4.2021 22:13 Základné informácie


 • ID: BYT1126418
 • Typ: Predaj
 • Druh: Rodinný dom
 • Cena: 250 000 €
 • Cena/m²: 913.08 €/m²
 • Plocha: 273.80 m²
 • Zastavané: neuvedené
 • Pozemok: 738.00 m²
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita


 • Ulica: Cesta J. Alexiho
 • Obec /mesto/: Banka
 • Okres: okres Piešťany
 • Kraj: Trnavský kraj
 • Štát: Slovensko

Text inzerátu


Obec Banka a hlavne jej časť pod červenou vežou je už odnepamäti vyhľadávaná ako rekreačná oblasť. V súčasnosti sa viac preorientováva na rodinné bývanie, ale stále je obľúbená aj u turistov a kúpeľných hostí na privátne ubytovanie. Tu Vám ponúkame rodinný dom, ktorý spĺňa predpoklady či už ako veľký dvojgeneračný rodinný dom, alebo ideálny dom na krátkodobý prenájom.[pdf]
Pôvodný dom prešiel v dvoch fázach rekonštrukciou. Ako prvá bola v roku 2000 zrealizovaná nová strecha a nadstavba o rozlohe spodnej časti 113,7 m². Tu vznikol podkrovný byt so samostatným vstupom. Pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. V druhom podlaží sa nachádza priestranné 70 m² veľké obytné podkrovie. Z obývacej izby je východ na terasu orientovanú na západ s pohľadom na vodnú nádrž Sĺňava.
V roku 2019 prebehla kompletná rekonštrukcia prízemia. Zrealizované boli nové omietky, podlahy, izolácie, kompletné elektrické vedenie, voda a odpad.
Na prízemie sa vchádza cez vstupnú krytú terasu. Pozostáva z troch izieb, kuchyne a pracovne. Kuchyňa je momentálne pripravená na osadenie linky, ktorú si môže majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv.
Dom je napojený na plyn, elektriku a obecnú vodu. Momentálne je odkanalizovaný do žumpy, ale prípojka na verejnú kanalizáciu sa nachádza pred domom, takže je možné dom v prípade záujmu napojiť.
Vykurovaný je novým plynovým kotlom so samostatnou reguláciou pre každé poschodie. Alternatívne kúrenie je možné krbovými kachľami, ktoré sú na oboch poschodiach.
Na pozemok o výmere 738 m² je možné vojsť dvoma bránami, čo umožňuje spraviť dva samostatné vstupy. Prípadne postaviť garáž či prístrešok. Na pozemku je momentálne vytvorený priestor na parkovanie.
Dom je situovaný na južnom konci obce Banka, na začiatku cyklistického chodníka v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Sĺňava. Preto je tu ideálny prístup k vode a teda aj všetkým vodným športom či rybárčeniu. Banka a Červená veža je zasa ideálna na pešiu či horskú cyklistickú turistiku. Neďaleko sa nachádza aj Krajinský most a teda prechod do centra mesta Piešťany.
Náš názor:
Tento dom je svojou rozlohou a polohou možné využiť na veľa spôsobov. Je takmer kompletne dokončený. Stačí si ho už len prispôsobiť na vlastný účel.
Veríme, že Vás zaujal a prídete si ho pozrieť.

Mapa lokality (môže byť orientačná)


Kontakt na inzerenta Všetky naše inzeráty


Ing. Ivana Matečná
Realitný maklér
 0905167398
 matecna@abcontact.sk
AB Contact, s.r.o.
Realitná kancelária
Kukučínova 8, 92101 Piešťany
 0918612983
 abcontact@abcontact.sk

Získajte viac informácií: (údaje sú povinné)


Info: Vaše osobné údaje sú vždy odoslané priamo inzerentovi a v našej evidencii sa nikdy neukladajú.

Reality podľa typu

Reality podľa kategórie

(všetky) Najnovšie inzeráty na predaj

Garáže na prenájom

Košice-Západ
70 €

1 izbový byt na predaj

Bratislava-Ružinov
136 000 €

4 izbový byt na predaj

Opoj
169 900 €

3 izbový byt na predaj

Vysoké Tatry
130 000 €

3 izbový byt na predaj

Handlová
53 000 €

3 izbový byt na predaj

Handlová
49 000 €