Rodinný dom - Trhová Hradská

104 990.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
Bočná ulica, Trhová Hradská, DS
Stav:
Neuvedené
Plocha:
180.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4izb. rodinný dom v obci Trhová Hradská v blízkosti Dunajskej Stredy. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nachádza sa na krásnom priestrannom pozemku o výmere 1 125 m2. Samotný dom má rozlohu 180 m2 užitkovej plochy. Dom je podpivničený a má samostatnú garáž. Samotná obytná plocha domu je 120 m2 a je veľmi dobre dispozicne riešený.

Dispozícia domu:
- Prízemie: vstupná chodba, samostatná kuchyňa, priestraná obývačka s jedálňou, komora s oknom a samostatné WC. Z ochoch strán domu východ na balkóny.

- Poschodie: 3 veľké izby samostatné NEPRIECHODNÉ izby, veľká kúpeľna a samostné WC. Z jednej izby (spálňa) je výstup na balkňon.

- Pivnica: priestranná garáž, technická miestnosť s plynovým kotlom a elektrickým bojlerom a dve samostné miestnosti.

Na pozemku sa dalej nachádzajú dve hospodárske budovy, ktoré služili v minulosti na chov zvierat. Je v nich zriadená aj letná kuchynka a dieľňa. Na pozemku sa nachádza ja zimná pivnica. Pozemok je veľmi pekne udržiavaný plný zelene. Nachádza sa tu aj hlboká studňa.

Rodinný dom je z roku 1974 a konštrukčne je postavený z pálenej tehly. V roku 2014 prebehla čiastočna rekonštrukcia kedy bola urobená nová fasáda, dom bol zateplený 6 cm polystyrénom. V dome sú hlavne kompletne nové rozvody ( voda, plynové kúrenie, radiátory.).

V interiéri domu boli menené plastové okná, plávajúce podlahy na prízemí domu. Na poschodí sú pôvodné drevené parkety v izbách. Takže najväčšie investície investície do domu sú zrealizované.

Dom je orientovný na JZ a S. Mesačné náklady sú na úrovni 150eur.

K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Orbis s.r.o. Realitná Kancelária

Ružová dolina 8, 82109 Bratislava

0917678096

0911678092

asistent@orbis-rk.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť