Rodinný dom s možnosťou využitia aj na podnikanie, Lučenec

149 990.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Rodinný dom
Lokalita:
8., Lučenec, LC
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha:
450.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

EXKLUZÍVNA PONUKA – túto nehnuteľnosť nájdete len u nás !!!

Matej Telek, RSc. - realitný a hypotekárny špecialista pre okres Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v širšom centre Lučenca (medzi Ul. Haličskou a parkom) s veľkorysým vnútorným priestorom vhodný na rezidenčné bývanie pre náročných, alebo bývanie spojené s využitím časti domu na komerčné účely. Táto nehnuteľnosť je vhodná vďaka svojej vynikajúcej dispozícii okrem bývania po drobných úpravách aj na podnikanie napr. pre lekára, advokáta, alebo menšiu firmu, zriadenie prevádzky poskytujúcej služby (na prízemí) prípadne na bývanie pre dve rodiny. V suteréne je možné zriadenie sauny či skladových priestorov.

Dom pozostáva z 2 nadzemných a jedného čiastočne zapusteného podzemného podlažia. Rozloha každého podlažia je 150 m2 čo dáva možnosť variabilného využitia domu pri kombinácii s podnikaním. Na oboch nadzemných podlažiach je v súčastnosti samostatná bytová jednotka s vlastnou kuchyňou s jedálňou, komorou, kúpeľňou, šatníkom, a tromi samostatnými izbami.
Na poschodí rodinného domu sa nachádza veľká terasa. Dom je vykurovaný ústredne, disponuje plynovým kondenzačným kotlom ako aj samostaným kotlom na pevné palivo. Vo vstupnej hale sa nachádza taktiež murovaný krb.

Dom je vhodný najme pre klientov, pre ktorých je prioritou nadštandardná rozloha priestorov, vynikajúca dostupnosť a dobrý technický stav nehnuteľnosti. Dom je vo vynikajúcom udržiavanom stave a je pripravený na okamžité užívanie aj bez nutnosti akejkoľvek rekonštrukcie.

V zadnej časti domu sa nachádza altánok s možnosťou priameho vchodu do domu, hlavný vchod je z prednej časti domu. Za domom je samostatne stojaca garáž s montážnou jamou a udržiavaná záhrada s ovocnými stromami a sklenníkom.

Dom nie je zaťažený záložným právom na hypotéku, exekúciami ani inými právami tretích osôb. Po predaji je voľný dohodou aj okamžite, odpredaj je možný aj s časťou zariadenia.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátskou kanceláriou a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, ak máte záujem o financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybaví náš hypotekárny špecialista ako bonus ZADARMO.

Máte záujem vedieť VIAC? Ozvite sa mi na telefónne číslo 0918 388 888, rád Vám túto exkluzívnu rezidenčnú nehnuteľnosť predstavím osobne.

© Copyright QUICKREAL – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti QUICKREAL BB s.r.o.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

QUICKREAL s.r.o. Matej Telek

Rádayho 8, 98401 Lučenec

0918388888

info@quickreal.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť