Prenájom dvoch priestorov pre masážny salón alebo na iný podnikateľský zámer v penzióne Emilia v Ružomberku, Baničné

333.00 €/mes.

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Priestor pre výrobu
Lokalita:
Do Baničného, Ružomberok, RK
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Plocha:
40.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

Ponúkame na prenájom dva menšie podnikateľské priestory v rámci krásneho penziónu Emilia v Baničnom v Ružomberku.
Priestory sú kompletne zariadené a pripravené na masérsku činnosť. V prípade záujmu, je možné priestory využiť aj na iné činnosti / kozmetika, manikúra, pedikúra, kaderníčka/. 
V penzióne sú 4 apartmány, ktoré sú vyťažené a ponúkajú sa na krátkodobý prenájom. Toto by mohol byť jeden zo zdrojov príjmu z prenajatého salónu. Ide o 2 miestnosti, malú čakáreň, WC, kúpeľňu o celkovej rozlohe 40m2 a sú zariadené pre účely masaží a fyzioterapie. Masážna posteľ, masážna stolička, kancelárske vybavenie na odkladanie pomôcok, uteráky, plachty a jednoducho všetko potrebné na prevádzku salónu. Pranie a upratovanie je taktiež možné zabezpečiť prostredníctvom prenajímateľa podľa dalšieho dojednania. V zadnej miestnosti je elektrická prípojka, kde je možné zapojiť saunu. Priestor má samostatný vchod s chodbou - vhodnú ako čakáreň. Parkovanie pre autá je vyriešné priamo vo dvore penziónu. V prípade dohody priestor môže slúžiť aj pre iné účely, majitelia však uprednostňujú zdravotnú ambulanciu alebo iné využitie pre podporu zdravia a oddychu. Ponúkajú pomoc pri rozbehnutí a zviditeľnení podnikateľskej činnosti / reklamné pútače na plot, reklama masérskeho salónu na internetovej stránke penziónu, využívanie záhrady na oddych a relax pre klientov s detským ihriskom pre svoje ratolesti, prednostné masírovanie klientov penziónu /.  Priestor bol na prevádzku masážneho salónu schválený Úradom verejného zdravotníctva - hygiena.
Po dohode s majiteľom je možné zmeniť účel týchto priestorov a využívať ich aj na zubársku činnosť, jazykové a školiace kurzy pre firmy / menšia kapacita /. 
Cena nájmu 333,-€/mesiac vrátane energií.


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

RealityAlpia, s.r.o. Ing. Michal Potaš

A. Kmeťa 24, 03601 Martin

0915445670

realityalpia@realityalpia.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť