PBS - Malý prevádzkový areál v Špačinciach

115 000.00 €

(Kliknutím na fotografiu zobrazíte celú galériu)
Nehnuteľnosť:
Priestor pre výrobu
Lokalita:
Špačince, TT
Stav:
Novostavba
Plocha:
1 370.00 m²
- zastavaná:
-
- pozemok:
-

Podrobnejší popis

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk

Ponúkame na predaj menší prevádzkový areál nachádzajúci sa v obci Špačince len 4 km od Trnavy. Objekt pozostáva z novopostavenej jednej budovy o úžitkovej ploche asi 110 m2, celková výmera pozemku je 1370 m2. Dispozícia objektu: predsieň, 3 x kancelária, kuchyňa, kúpelňa, wc. Parkovanie na pozemku alebo v samostatne stojacej murovanej garáži vedľa domu. Objekt je celý zateplený, strešná krytina šindel, kúrenie plynové radiátormi, plastové okná. Objekt je zabezpečený centrálnym bezpečnostným systémom s kamerovým systémom. V prípade záujmu prosím volať: 0908 020 220.

Objekt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Dom je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pozor na zavádzajúce ceny !!! MY MÁME VŽDY FÉROVÉ CENY !! Nami Uvedená cena je už vrátane našej provízie a kompletného právneho servisu u JUDr. Lenoráka !! Preverte si cenu u konkurencie, či uvádzaná cena je už konečná..ide o Vaše peniaze..


Nehnuteľnosť na mape (orientačne)


Podobné reality

Kontakt na inzerenta

Realitná kancelária

Public & Business Services, s.r.o Ing. Letovanec Letovanec

Hlavná 29 /Svatého pasáž - Trnava/, 91701 Trnava

0908020220

office@pbservices.sk

Napíšte inzerentovi: (všetky údaje sú povinné)

@

Zrušiť