PREDAJ, POZEMOK PRE RODINNÝ DOM 832 M2 PARTIZÁNSKE

Partizánske, Partizánske, okres Partizánske, Trenčiansky kraj [SK]

82 300 €

832.00 m² (98.92 €/m²)

Aktualizácia: 1.4.2026 07:55 Základné informácie

• ID: BYT1267285
  • Typ: Predaj
  • Druh: Pozemok pre rodinný dom
  • Cena: 82 300 €
  • Cena/m²: 98.92 €/m²
  • Plocha: 832.00 m²
  • Zastavané: neuvedené
  • Pozemok: 832.00 m²

Text inzerátu

Ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v lukratívnej časti Partizánskeho, v Šimonovanoch.
STAV:
Pozemok má rozlohu 832m2, ideálnu šírku cca 21m a dĺžku na jednej strane 43m a na druhej strane 34m. Na liste vlastníctva je evidovaný ako zastavaná plocha a nádvorie. S pozemkom získa nový majiteľ aj podiel na prístupovej ceste. Pozemok je čiastočne oplotený.
Všetky inžinierske siete vedú poblíž pozemku.
Prístupová cesta je asfaltová, vo vlastníctve mesta.
V prípade záujmu je možnosť odkúpenia aj zvyšnej časti záhrady až do celkovej plochy pozemku tj. 1777m2, kde by bola cena dohodou.

VÝHODY:
- veľmi tichá, vyhľadávaná lokalita
- maximálne súkromie
- ideálna veľkosť pozemku
- dostupnosť do centra mesta cca 5min autom
LOKALITA:
Šimonovany sú historickou, pokojnou časťou mesta Partizánske, zastavanou rodinnými domami. Nachádza sa tu Vodný hrad -historická pamiatka, najstarší zachovalý kaštieľ na Slovensku. Neďaleko sa napája cyklochodník. Do centra mesta a do obchodov je to cca 5 min. jazdy autom.
Dohoda na cene je možná. Pri záujme o obhliadku ma prosím neváhajte kontaktovať.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 982 524 alebo na luciavlckova@haloreality.sk. ID ponuky: PE-67788